не ми се живее вече

  • 15 327
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте на всички ,много съм отчаяна вече ми писна не ми се живее,то няма ден в който да съм добре проклет да беше този ден преди 7 години ,явно така щте карам а какви ме4ти имах само с любимия човек.Немогат да ми помогнат лекарите и това и е ,незнаят какво ми има.То не бяха изледвания то не беше ходене в София е ни6то няма и няма.Невроза абе каква невраза аз паря цялата .Кожата ми на главата тялото езика устата ми понякога гори направо.Главоболие имах ужасно по4ти 1 година без да спира ,няможете да си представите какво е е да издържиш на тази болка нищо не ми помагаше,Сърцебиен е прескачане на сърцето замайване шум в главата .Но това парене щте ме побърка .Много ви моля ко някаой знае нещо за това да пише или съвет към някой лекар ,4е направо не се издържа .Живея като някоя отшелни4ка хората се веселят а на мене ми гори вси4ко по кожата . Cry Sad 1crib newsm45 newsm45

# 1
  • Мнения: 4 335
Симптомите ти са досущ,като на паническото разстройство.
На какви специалисти си ходила-невролог,психолог,психиатьр?
И как го получи пьрвият пьт преди 7 години?

# 2
  • Мнения: 15
На невролог кардиолог ендокринолог психиатър ,невролога ми каза тревожно разтройство психиатъра ми изписа ривотрил и това е .Ами то постояно ми пари на главата какво е това пани4еско разтройство с парене? Sad

# 3
  • Мнения: 4 335
Паренето и тежеста в главата могат да бьдат симптоми на ПР.
Само с антидепресанти става трудно,лечението трябва да е комбинирано сьс посещения при психолог.
Хапчетата само подтискат,те не решават проблема.
Не каза всьщност как изпадна в това сьстояние,изведньж ли или в следствие на нещо?

# 4
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Виждала съм и други твои публикации, мила и тук и в пулс.бг като че ли? Така ли е или греша?
Осъзнай веднъж завинаги, че трябва да не се мислим за болни, да се радваме че нищо ни няма, а не само да търсим нови и нови симптоми. Гадно е, особено проблема със сърцето, всява ужас и паника в нас, но аз осъзнах за себе си, че проблема е в главата ми, в постоянното съсредоточване върху негативното. След куп лекари при кардиолози, психолог, ендокринолог, всички казаха, че нищо ми няма, че трябва да се отърся от тази хопохондрия, която ме е обзела, реших да им вярвам, повярвай им и ти, никой освен теб самата няма да ти помогне! Успех!

# 5
  • Мнения: 15
О изведнъж запо4на така 4е направо помислиш 4е умирам ,падна ми кръвното изпаднах в безсъзнание за около 5 мин парене то беше даже горене по  тялото  сърцебиене и така ве4е години наред ,аз не полу4авам пристъпи а състоянието ми е постоянно ,много е гадно . Cry

# 6
  • Мнения: 15
Ами аз сърцето толкова не ме притеснява защото пия бетаблокер и ми е добре ,паренето ми е проблем 4е не минава, е постоянно на успокоителни ,какво щте правя моя говори за бебе ама как с тези лекарства.

# 7
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Аз съм бременна и спрях бетаблокера. По-важно е бебето да е добре, мисля за него сега, не за себе си. Имаш ли нещо, с което да си отвличаш вниманието? Ходиш ли на работа? Не може само да мислиш за това. Сестра ми например като работи цяло лято и е добре, но затвори ли се зимата в къщи да учи, няма много приятели около нея и откача, постоянно казва, че нещо и пари глават, че и вървят тръпки по тялото, пробождания някакви. Един ден си поговорих хубаво с нея, пи малко деанксит, сега е добре! newsm78

# 8
  • Мнения: 4 335
Психолог,мила,нали ти казах...
Хапчетата само подтискат,трябва ти терапия,трябва да осьзнаеш,че проблема е в душата,а не в тялото.

Знам как се чувстваш,наистина Hug

# 9
  • Мнения: 4 335
Едва ли деанксита е помогнал,по вероятно вярата и внушението,че помага Wink

# 10
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Едва ли деанксита е помогнал,по вероятно вярата и внушението,че помага Wink
И аз така си мисля, самата мисъл, че пие нещо може би е подействала...пак опираме до мисленето, нали? Wink
Една добра психотерапия наистина би свършила работа като че ли... Намери своя лекар.

# 11
  • Мнения: 4 335
Точно до мисленето е Peace
Подсьзнанието може всичко,както да мислиш,че ти има нещо така и обратно.

# 12
  • Мнения: 822
Психолог,мила,нали ти казах...
Хапчетата само подтискат,трябва ти терапия,трябва да осьзнаеш,че проблема е в душата,а не в тялото.

Знам как се чувстваш,наистина Hug
Peace

# 13
  • Мнения: 585
пусни с търсачката ГНМ хамер медицина  , може да попаднеш на тема която де ти бъде полезна

# 14
  • Мнения: 2 959
...вече ми писна не ми се живее...
Аничко, може да Ти е писнало от болката, от неразбирането на другите, от много неща във всекидневието Ти, но не казвай че не Ти се живее, все пак пред Теб стой една мечта, която би трябвало да дава сили да продължи да се бориш. Виж тук има доста препатили Момичета, може и да попаднеш на необходимият човек, въпреки че Ивето и Мадам вече са Ти написали добри съвети! Дано скоро се пребориш с негативните и болезнени емоции свързани със сегашното състояние! Какво всъщност провокира първоначалната криза- някакъв семеен проблем, или прекомерен стрес? Любимият човек до Теб ли е, подкрепя ли Те?
Мадам23, лека бременност и здраво бебче на финала! Повече усмивки и ведро настроение Ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт