Перманентен грим на УСТНИТЕ

  • 22 797
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
Здравейте,има си тема за перманентния грим на веждите,но понеже не искам да я размивам,пък и май-май никой не ми обърна внимание,реших да пусна тема за всички които са си направили или ще си правят такава процедура.Бих желала да си направя в Пловдив,интересува ме боли ли,колко пъти се ходи..Ще съм благодарна и на снимчици Hug

# 1
  • Мнения: 61
Хоп и аз тук  Hug става ми навик да "цопвам" в твоите теми,явно ни вълнуват 1 и същи неща  Laughing Аз също се интересувам от перманентния грим(темата за веждите съм я изпуснала  Rolling Eyes) нямам почти никаква инфо,освен че е много важен избора на пигмент,защото има риск да се получат"нежелани"оцветявания,тоест вместо кафяви-зелени вежди Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 413
Хоп и аз тук  Hug става ми навик да "цопвам" в твоите теми,явно ни вълнуват 1 и същи неща  Laughing Аз също се интересувам от перманентния грим(темата за веждите съм я изпуснала  Rolling Eyes) нямам почти никаква инфо,освен че е много важен избора на пигмент,защото има риск да се получат"нежелани"оцветявания,тоест вместо кафяви-зелени вежди Mr. Green
Ето това е темата за веждите - Тук

# 3
  • Мнения: 172
Аз имам на устните.Ходи се два пъти но на мен ми го направиха само един път защото ми го прави колежката.Стои добре но наистина трябва да се определи точния пигмент

# 4
  • Мнения: 3 413
Аз имам на устните.Ходи се два пъти но на мен ми го направиха само един път защото ми го прави колежката.Стои добре но наистина трябва да се определи точния пигмент
Кой и как се определя точния пигменти и..може ли снимка на устните? Praynig

# 5
  • Мнения: X
И мен ме вълнува снимка на максимално секси естествени устни и цена на услугата.

# 6
  • Мнения: 3 413
И мен ме вълнува снимка на максимално секси естествени устни и цена на услугата.
Да,ама никой не се включва.. Tired

# 7
  • Мнения: 66
Здравейте!Аз също се замислям дали да не се подложа на такава процедура,даже напоследък бая съм се навила.Моля,който е минал през такава,да сподели(болезнено ли е, цени,поддръжка,добър салон ,има ли анестезия).Весели празници!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Моя позната си прави миналата седмица в Дима стил/Варна/. Струвало й е 150 евро с попълване на устните. Само контура било 120 евро. Според нея е много болезнено, особено запълването на устните, въпреки упойката. След 20 дена трябва да отиде на втора процедура, чиято цена влиза в тези 150 евро.
Чакам да видя крайния резултат при нея и тогава ще решавам и аз.

# 9
  • Мнения: 60
Аз си направих само контур на устните преди 2 години и вече почти избледня и не се забелязва. Процедурата наистина е болезнена макар че слагат упойка във вид на спрей. Прави се 2 пъти през около 7-10 дни, това зависи след колко време ще се обели коричката. Цвета се определя на място , като си носиш молива за устни. Избира се 1 тон по-тъмен пигмент от молива , защото като се сложи в устните изглежда по-светъл, пък и с времето избледнява.

# 10
  • Мнения: 3 413
Аз си направих само контур на устните преди 2 години и вече почти избледня и не се забелязва. Процедурата наистина е болезнена макар че слагат упойка във вид на спрей. Прави се 2 пъти през около 7-10 дни, това зависи след колко време ще се обели коричката. Цвета се определя на място , като си носиш молива за устни. Избира се 1 тон по-тъмен пигмент от молива , защото като се сложи в устните изглежда по-светъл, пък и с времето избледнява.
Може ли снимчица  Praynig Praynig

# 11
  • Мнения: 60
Какво да снимам - то почти не се забелязва, беше преди 2 години и избледня с времето. Ще трябва да си направя отново, но като си помисля за болката..... не знам.

# 12
  • Мнения: 3 413
Какво да снимам - то почти не се забелязва, беше преди 2 години и избледня с времето. Ще трябва да си направя отново, но като си помисля за болката..... не знам.
А доволна ли беше от ефекта и харесваше ли се?

# 13
  • Мнения: 60
Доволна ли бях? - ами все пак ми се вдигна самочувствието защото моите устни са малки и не добре оформени, а така още от сутринта изглеждаха добре. Освен това на море или басейн не се гледах час по час в огледалото. Е,  през тези 2 години продължих да ползвам червило, но това е защото не попълних целите устни, а направих само контур.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Моя позната си прави миналата седмица в Дима стил/Варна/. Струвало й е 150 евро с попълване на устните. Само контура било 120 евро. Според нея е много болезнено, особено запълването на устните, въпреки упойката. След 20 дена трябва да отиде на втора процедура, чиято цена влиза в тези 150 евро.
Чакам да видя крайния резултат при нея и тогава ще решавам и аз.

Да, така е. Аз повторих август месец. Преди три години си правих пак в Дима стил /но в София/.
Доволна съм, след три години ще си направя отново.
Болезнено е, но се търпи.

Общи условия

Активация на акаунт