Подарява ли се нещо на детето на прощъпулник

  • 57 294
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Предстои ми да ходя на прощъпулник на моят племенник но незнам носи ли се нещо за подарък на детето.Моля някоя мама която е по запозната да сподели и какво е подходящо за такъв повод.

# 1
  • Мнения: 11 003
Няма традиция да се подарява нещо, но можеш да му вземеш някаква играчка, примерно. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 090
Някаква малка играчка можеш да занесеш на детето Wink.По принцип не е задължително да се подарява нещо на прощъпулник,аз обаче също бих взела Peace.

# 3
  • Мнения: 4 433
По принцип нищо не се подарява,но някои от гостите донесоха играчка,за да не идват без нищо.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Да, носила съм подаръци и на детето ми му дадаха на прещапулника.Не заради някаква традиция, ами за радост на детето Simple Smile

# 5
  • Мнения: 408
Някаква малка играчка можеш да занесеш на детето Wink.По принцип не е задължително да се подарява нещо на прощъпулник,аз обаче също бих взела Peace.
И аз така Peace

# 6
  • Мнения: 9 814
Чувала съм, че се носи за подарък нещо за крачетата чорапки, обувки....

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Чувала съм, че се носи за подарък нещо за крачетата чорапки, обувки....

Това знам и аз!

# 8
  • Мнения: 9 973
чорапи,обувки,топка......

# 9
  • Мнения: 6


 Да, носила съм подаръци и на детето ми му дадаха на прещапулника.Не заради някаква традиция, ами за радост на детето Simple Smile
точно казано

# 10
  • Мнения: 121
Подаръците са по преценка на нашата кака донесоха само кръстниците.

# 11
  • Мнения: 8 999
На нашите деца не сме подарявали нищо. Гостите подариха - кой играчка, кой - дрешка.

# 12
  • София
  • Мнения: 521
Доколкото знам нищо не се подарява, но защо пък не, подаръците са хубаво нещо  Grinning

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
По принцип не е задължително да се подарва нещо

# 14
  • София
  • Мнения: 308
Аз лично не бих отишла с празни ръце на празник. Иначе по традиция никъде не съм чела да се подарява.
На нашия прощъпулник освен играчки подариха на Ивана гипсова отливка за крачето. Това ми се стори доста идеен подарък за случая.

Общи условия

Активация на акаунт