Детска спалня

  • 1 573
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Ако можете да ми помогнете, от къде мога да си купя тази детска спалня?
Или фирма, която работи добре да ми я направи.
Някой ако е поръчвал подобни мебели и е доволен от качеството и цената, много моля да сподели.
Става въпрос за София.
Ето и спалнята

Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 677

Всъщност търсиш кой да ти изработи двуетажното легло и другите мебели в детската стая???

Мисля,че можеш да се обърнеш към която и да е  мебелна фирма.
Всички те работят по поръчката.
Ако искаш точно това от снимката,им го показваш,уточнявате размерите и правите проект.
Но защо не потърсиш готови?
Мисля,че в COMO и LABIRINT съм виждала подобни конфигурации на детски и младежки стаи.
Със сигурност ги има в наличност.

# 2
  • Мнения: 174
Търся от къде да си купя този детски комплект. Снимката съм я сваляла от интернет, но не си спомням точно от къде.
Ако не я намеря готова, ще я поръчам. Знам, че повечето фирми правят поръки, но не ми се рискува да отида при коя да е. Ние сме в ново жилище и имам "удоволствието" да се сблъскам с фирми, които изработват мебели и други подобни. Затова въпроса ми беше някой ако е поръчвал подобна мебел и е останал доволен за качество и цена.
Мисля, че се повтарям  Rolling Eyes
Ходила съм и в Лабиринта и в Комо и в Зона и в Аико и т.н.

# 3
  • Мнения: 707
Ако не намериш фирмата, която ги произвежда или внася, рискуваш да си дадеш парите на вятъра.
Която и да е мебелна фирма няма да ти ги направи 100 % същите, а и цената ще е главозамайваща.
Или се сети от къде е снимката, или си избери друго обзавеждане.

# 4
  • Мнения: 535
Виж в шоурума на Record Cucine на ул."Тинтява", Дианабад, има такива.
Виж в сайта им подобни модели и на кого са представители: record

# 5
  • Мнения: 174
Благодаря!

# 6
  • Мнения: 1 195
Здаравей
мога д ати препоръчам фирма КРОН
Работят качествено и цените са им наистина добри Peace На мен за кухнята ми правиха проект който в сравнение с други фирми е с около 1000лв по малко а е с по добри механизми  Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Има готови мебели за детски в ЗОНА-та! Да ги поръчаш ще ти излезе главозамайващо скъпо! Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Има готови мебели за детски в ЗОНА-та и в почти всички мебелни магазини! Да ги поръчаш ще ти излезе главозамайващо скъпо! Peace

# 9
  • Мнения: 1 195
Има готови мебели за детски в ЗОНА-та! Да ги поръчаш ще ти излезе главозамайващо скъпо! Peace

не е така  Naughty
В зоната определено всичко е дооооста по скъпо, а и качеството не винаги е добро.
В КРОН работят качествено и определено много по евтино Peace

# 10
  • Мнения: 834
Виж в Casa Design. Там са подобни моделите Rolling Eyes и може би ще направят и точно желаната от теб стая. Имат доста компактни и практични решения като това: http://www.mebeli.bg/products_photos/1178/648_big.jpg  Е, предполагам може и в други цветове.
Иначе по поръчка в "Негова стил" ще ти я направят, но ще ти смъкнат поне 2 кожи Mr. Green

# 11

Общи условия

Активация на акаунт