Мнение относно количка Bertoni Carrera

  • 21 364
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495



Досега се бях спряла на модела на Чиполино-Раш...докато лично видях този модел и много повече ми харесва.Много е маневрена и лека-дават я 11 кг.Така или иначе бюджета ни за количка е около 500 лв, така че за тази цена трябва да намерим нещо наистина добро.Приемам всякакви препоръки и мнения Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Тапицерията на тази е супер гадна.За тези пари можеш да си купиш сносна марка,не залитай по Чиполинки и Бертонита Peace

# 2
  • Мнения: 11 003
за тази цена трябва да намерим нещо наистина добро

Бертони в никакъв случай не е "нещо наистина добро". Съгласна съм с DoGma_PrObe, че за 500 лв. можеш да си намериш доста по-качествена и здрава количка. И да, тапицерията е отвратителна, язък за свежите и ярки цветове.

# 3
  • Мнения: 2 495
Добре, предложете нещо свястно за тези пари Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 1 650
Зависи колко спешно ти трябва
това точно чико го няма налично в BG
въпроса е с кош ли го искаш и държиш ли да е триколка

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
Чикото го има в БГ Peace

# 7
  • Мнения: 1 650
по принцип да, в момента не, складовете са леко опразнени

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Във Варна го има Чикото по магазините. Peace

# 9
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
В никакъв случай не купувай китайска количка.Дори и Чико втора употреба е по-добър вариант. Peace
Има на CAM,Giordani,ABC Design.....До 500 лв можеш да си купиш нещо свястно.
Казвам го от опит с Кенгуру Ексес. Sick

# 10
# 11
  • Мнения: 183
Има го в Хипото до Метро-Божурище и е в много по приятни цветове-550лв Peace И според мен е по-добре да заложиш на него,но все пак ти си преценяваш-трябва на теб да ти харесва  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 428
Белла, и аз не ти препоръчвам Бертони.
Вариант, като това Чико имат много други марки на подобни цени - Грако, Премама, Мадъркеър.
Хубаво е да погледнеш и тях  Peace

# 13
  • Мнения: 2 495
Незнам защо, ама това Чико хич не ми харесва Rolling Eyes Отивам да погледна другите модели

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Незнам защо, ама това Чико хич не ми харесва Rolling Eyes Отивам да погледна другите модели
Щом не ти харесва Чикото тогава виж на Джордани,Грако и т.н.,но не взимай Чиполино или Бертони.Предлагам ти даже да си вземеш нещо втора употреба,но хубаво,защото със сигурност ще я смениш с лятна.Успех в избора ти. Peace

Общи условия

Активация на акаунт