кога да направя тест?

  • 5 326
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 579
Та,кога да направя теста за бременност ако нямам редовна менструация.В инструкцията пише 14 дни след предполагаемата дата на зачеване,обаче аз от къде да знам коя е точно датата?
А с изследване на кръвта може ли да се установи по-рано?

# 1
  • Мнения: 3 372
Изчакай да мине толкова време от последния ти цикъл колкото е бил предишния или пък колкото дни е бил най-дългия Peace Иначе кръвно изследване може да отчете, но пак трябва да е минало достатъчно време. Кога ти дойде за последно?

# 2
  • хасково
  • Мнения: 378
Проследи няколко предходни цикъла и "горе-долу" се ориентирай за най-дългия период през който ти идва и изчакай,за да не се разочароваш ако избързаш!Кръвния тест за мен е по-точен,затова си направи  направо него!
Пожелавам ти успех!Дано в най-скоро време се похвалиш с двете чертички! Hug

# 3
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет кръвните тестове не се ли плащат.. newsm78
Иначе минимално седмица след предполагаемата дата за М. ..колкото по-нетърпелива си толкова по боли, ако теста е отрицателен..силно ти желая успех.

# 4
  • Мнения: 9 973
Изчакай да мине толкова време от последния ти цикъл колкото е бил предишния или пък колкото дни е бил най-дългия Peace Иначе кръвно изследване може да отчете, но пак трябва да е минало достатъчно време. Кога ти дойде за последно?
и аз съм на това мнение  Peace

# 5
  • Мнения: 1 775
Привет кръвните тестове не се ли плащат.. newsm78

Плащат се, да. Уринните също не ги подаряват в аптеките. Grinning

Та,кога да направя теста за бременност ако нямам редовна менструация.В инструкцията пише 14 дни след предполагаемата дата на зачеване,обаче аз от къде да знам коя е точно датата?
А с изследване на кръвта може ли да се установи по-рано?

Аз бих взела за база най-дългия от последните 3 цикъла. Ако е например 35 дни, бих го направила на 36-тия.

# 6
кръвният тест е по-сигурен, ако имаш притеснения.късмет и дано е положителен.
 Peace

# 7
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Аз бих взела за база най-дългия от последните 3 цикъла. Ако е например 35 дни, бих го направила на 36-тия.
Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 613
Дани ако направиш теста да е положителен, и ако този не е, дано скоро да видиш такъв Praynig Praynig Praynig Praynig
Успех и късмет от мен Praynig

# 9
  • Мнения: 2 343
Пиши като направиш теста!  Peace

# 10
  • Мнения: 579
Във вторник и без това трябва да ходя до болницата(за консултация на детето),ще направя и кръвен тест,а може и направо на преглед при гинеколога ако няма много чакащи пред кабинета. Между другото,вчера бях на фризьор и боята въобще не ми хвана,това може ли да означава,че съм бременна?

# 11
  • Мнения: 93
Във вторник и без това трябва да ходя до болницата(за консултация на детето),ще направя и кръвен тест,а може и направо на преглед при гинеколога ако няма много чакащи пред кабинета. Между другото,вчера бях на фризьор и боята въобще не ми хвана,това може ли да означава,че съм бременна?
С крьвен определено е по добра идея,а относно боята  Rolling Eyesне не мисля,моята приятелка се боядисваше до последно и нямаше никакьв проблем.

# 12
  • Мнения: 4 589
И аз съм на мнение, че с кръвен е най-добре. Но и домашен да направиш, той не струва много, ако има нещо би трябвало да покаже.

Това, че не те е хванала боята, не означава нищо.

Успех.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 152
На мен положителния тест ми отчете даже преди датат на, когато трябваше да ми дойде. Е наистина бледа чертичка, но я имаше. Така че ако има нещо от рано ще се разбере. Но все пак най-сигурен е кръвния тест, но ако всеки месец ще си правиш ще ти излезе скъпичко. Успех и дано се похвалиш скоро.

# 14
  • Мнения: 952
На мен пыък ми отчете доста след закъснението  - 10 дена след това, така че не се обезнадеждавай. Не  вярно, че "ако има нещо от рано ще се разбере". Всичко зависи от нивата на хормона и е строго индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт