Костенурки нинджа?

  • 2 007
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
Така искам да помоля да оставите темата ми да речем утре до обяд тука.Мястото е някак по-популярно.Търся костюм на костенурка нинджа или на оня плъх,незнам как се вика...
Една жена наоколо е доста бедна и мъжа й болен,имат момченце страшен фен на костенурките и май много ще се зарадва да получи такъв.Хората живеят бедничко ,аз хич няма да говоря с жената,просто ще купя костюма .Ако някой знае къде се продават костенурски костюми много ще съм благодарна да ми каже.И ако може и ценови диапазон ,че да видим дали ще търся коалиция с някой или ще купувам сама.Благодаря!
А момченцето е на 5 годинки ,но е по-дребничко.В смисъл мойта мадама е на 4 и е лекинко-по едра.За ръст 110-116 става въпрос за костюма.

# 1
  • Мнения: 2 178
Малко странно но....по вторите употреби съм виждала карнавални костюми детски размери, на жабока Кермит, палячовци.....Давам идея, че е вероятно да се намери нещо интересно в подобни магазини. Конкретно костенурки нинджа не съм виждала, а и е трудно да се изработи такъв костюм.  newsm78 Как ще стане черупката....А учителят им се казваше чисто и просто Плъх  Grinning и беше облечен в кимоно.

# 2
  • Мнения: 386
И аз съм търсила за моя племеник, но не намерих. Но в магазините за играчки има комплекти с маска, меч (или друго оръжие на костенурка) и още нещо което забравих какво беше Embarassed. Струват около 5-10лв.

# 3
  • Мнения: 2 448
Учителят се казва Сплинтър.  Laughing
Различни костюми съм виждала при нас в един магазин, който се води за сувенири, но продават бъзикчийски неща от рода на пърдящи възглавнички, от там съм купувала за сина си костюми на Спайдърмен и Батман имаше и  други карнавални костюми. Така, че може би и в София не се продават само по детски магазини тези костюми.
А маски и мечове на костенурките има под път и над път по пазарите за играчки. Моя е фен и цели колекции сме потрошили.  Laughing

Виж тази тема Рибозом, има адреси на такива магазини в София.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209013

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
На нашият пазар Красна поляна има детски магазин от който също купих костюм на костенурките, защото и моя син им е луд фен.Не са много хубави,но все пак приличат на костенурките.

# 5
  • Мнения: 2 099
Намерих едни онлайн ама са адски грозни. http://www.kuku-bg.com/product.php?product=1007
Ще търся по-хубав,ще питам във втората употр.и приятели в Германия.Значи аз си го представям с дунапренена коруба на гърба поне,не с тези щампи.

# 6
  • Мнения: 2 099
Малко от малко да е като истинска костенурка нинджа!Намислила съм да питам жената да дойде с нас с каката на пицария детето,естествено маскирани като костенурка и засега синя фея.Дано харижа бебето за отглеждане на мъжа ми и да се повеселим с хлапетата.То костенурките все пица ядат!
А майката все работи,бащата е инвалид и знаете как е с парите...хората са много готини!Бащата е със страхотно чувство за хумор,много начетен човек.Удоволствие е да говориш с него.Дали ще им стане неприятно за костюма?

# 7
  • Мнения: 2 099
Последно побут да видя дали някой незнае нещо повече за костенурския костюм.
Благодаря.

# 8
  • Мнения: 589
За съжаление нямам информация къде можеш да намериш костюма,но се включвам за да те поздравя! Много хубава идея да зарадваш детенце! Не виждам защо да им става неприятно на родителите за костюма.

# 9
  • Мнения: 778
Ето тук един .... прилича на костенурка-нинджа...
http://www.kuku-bg.com/product.php?product=1007

Много ... хубава идея - да зарадваш детето Simple Smile. Малко хора го правят.

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рибозом, с информация не мога да помогна, но искам да те поздравя за идеята. Браво, че си се сетила! Ще зарадваш детето- следователно родителите трябва да са доволни Peace
Успех с намирането на подходящ костюм.  bouquet  bouquet  bouquet

# 11

Общи условия

Активация на акаунт