Доцент Стефан Иванов - онкогинеколог

  • 10 577
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 898
Моля ви, дайте мнения и инфо за въпросния доктор. Доколкото знам сега работи в АГ Варна.

# 1
  • София
  • Мнения: 820
Ако става въпрос за същият доцент при когото съм ходила преди пет години с частен кабинет в кв." Мусагеница" в София, то КАТЕГОРИЧНО НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕГО!!!  Naughty Naughty Naughty
Тогава съм ходила при този д-р по повод стерилитет и ме лекуваше с инжекции от ендометриоза, която се оказа след лапароскопия, че нямам. Вземаше ми при всеки преглед и инжекции 150лв.
Случайно се заговорих веднъж в чакалнята с други негови пациентки,  които също са "болни" от ендометриоза и ги лекуваше със същите инжекции, само че цените варираха според човека, колко е платежоспособен. 
АКО ТОВА Е ВЪПРОСНИЯТ ГИНЕКОЛОГ, ТО БЯГАЙТЕ ОТ НЕГО!!!  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 2 898
Преди е работил в София.Освен акушер-гинеколог е и онколог.и сега е доцент. Как да разбера дали е същия?

# 3
  • София
  • Мнения: 820
Да, онколог е и е работил в онкологията в София. Най-вероятно става въпрос за едно и също лице.  Защо толкова държиш на него?

# 4
  • Мнения: 2 898
Във Варна онко-гинеколозите са много малко.Мен ме оперира млад лекар, за когото мога да кажа само хубави неща, но искам и второ мнение. За въпросния доцент ми казаха, че е с голям опит, та затова.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 220
Ако става въпрос за същият доцент при когото съм ходила преди пет години с частен кабинет в кв." Мусагеница" в София, то КАТЕГОРИЧНО НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕГО!!!  Naughty Naughty Naughty
Тогава съм ходила при този д-р по повод стерилитет и ме лекуваше с инжекции от ендометриоза, която се оказа след лапароскопия, че нямам. Вземаше ми при всеки преглед и инжекции 150лв.
Случайно се заговорих веднъж в чакалнята с други негови пациентки,  които също са "болни" от ендометриоза и ги лекуваше със същите инжекции, само че цените варираха според човека, колко е платежоспособен. 
АКО ТОВА Е ВЪПРОСНИЯТ ГИНЕКОЛОГ, ТО БЯГАЙТЕ ОТ НЕГО!!!  #2gunfire

И на една моя колежка е изписал същите неща, хормони и инжекции. Това при първи преглед, аз поне си мислех, че като изписват такива неща се правят поне изследвания на хормоните. Да не говорим, че прегледа и е струвал 100лв  newsm78
Много ми е интересно да чуя още мнения за него.

# 6
не си права, доктора е много добар за онкодиагнози.На мен ми помогна.Днес става 1 година от мойта операциа coli uteri и съм много добре.БЛАГОДАРНОСТИ ОТ СЪРЦЕ.

# 7
  • Мнения: 0
Nai golqmata vi gre6ka 6te e ako otidete pri nego.Na nego mu se privijdat seriozni diagnozi na jivot i smart.I ne6to elementarno da imate 6te go izkara seriozno samo i samo da vi vkara v operacionnata i da vi vzeme parite.Men me vika6e prez nqkolko dena za ne6ta,koito posle mi kaza s edno izre4enie samo,4e sled nqkolko plateni taksi po 60 lv. plus o6te sumati izsledvaniq ot  koito nqma6e smisal.V 4astniq si kabinet nqma edin ured,Blagodarenie na internet prostranstvoto sama razbrah kade mi e problema i go nakarah da mi pusne izsledvaniq.Toi se qdosa i korenno mu se promeni darjanieto.Vmesto da me uspokoi,zapo4na da me pla6i po telefona.Useti li,4e nqkoi ima malko pove4e vazmojnosti....slojeni ste pod noja.

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 20:55 от mimito2235

# 8
  • Мнения: 1
ужас...здравейте момичета...е запознах се лично с въпросният професор...хвалебствия ,хвалебствия и то какви,самият той не престана да се хвали че бил ,такъв и такъв....и така отивам в този прословут частен кабинет ,рано сутрин защото така ми каза...и понеже е частен кабинет очаквах поне нормална апаратура ,стерилност и всичко необходимо за това...а той милия на приказка добър ,но в кабимета му беше пълен хаус...спекулума с който преглежда беше захвърлен на един стол ужас..изпаднах в шок...отидох с резултати направени ми в Геника а той реши че му трябвали нови и ме ожули нови 100 лв,само неразбрах за какво...та ако сте решили да ползвате ослугите му,си решете сами...аз повече там няма да стъпя...един дето се хвали сам,ми е ясна картинката...бъди човек,бъди професионалист ,а не гледай на отчаяните пациенти като на банкомат...това си е лично мое мнение..няма да изпадам в подробности каква цена ми обяви за да ме "оправел"както се изрази...положението ми е сериозно и не мога да се оставя в ръцете на такъв човек,който вижда в лицето ти само парите...вярно ,всичко на този свят се заплаща ...това е моето мнение,а всеки има право на такова...#Cussing out

# 9
  • Мнения: 1
ужас...здравейте момичета...е запознах се лично с въпросният професор...хвалебствия ,хвалебствия и то какви,самият той не престана да се хвали че бил ,такъв и такъв....и така отивам в този прословут частен кабинет ,рано сутрин защото така ми каза...и понеже е частен кабинет очаквах поне нормална апаратура ,стерилност и всичко необходимо за това...а той милия на приказка добър ,но в кабимета му беше пълен хаус...спекулума с който преглежда беше захвърлен на един стол ужас..изпаднах в шок...отидох с резултати направени ми в Геника а той реши че му трябвали нови и ме ожули нови 100 лв,само неразбрах за какво...та ако сте решили да ползвате ослугите му,си решете сами...аз повече там няма да стъпя...един дето се хвали сам,ми е ясна картинката...бъди човек,бъди професионалист ,а не гледай на отчаяните пациенти като на банкомат...това си е лично мое мнение..няма да изпадам в подробности каква цена ми обяви за да ме "оправел"както се изрази...положението ми е сериозно и не мога да се оставя в ръцете на такъв човек,който вижда в лицето ти само парите...вярно ,всичко на този свят се заплаща ...това е моето мнение,а всеки има право на такова...#Cussing out


Към днешна дата...Аз няма да прехвалвам така нареченият доцент с многото дипломи/той сам си се хвали достатъчно/,само ще благодаря на всички вас които толкова много го хвалехте ,че се подлъгах и аз да посетя това жалко подобие на лекар. Rolling EyesГодина след тази "прекрасна ' среща с него,аз се чувствам великолепно,но не благодарение на него Peace...Искам да се обърна към всички зомбирани и вманиачени по докторчето пациентки...Отворете си очите и прогледнете...Не се оставяйте да ви омайва със сладки думички,като миличка,сладичка,душичка,и да ви обарва най безцеремонно,а вие в отчаянието си да го смятате за ангелът небесен...Самият той е за лечение наречено "заразно-зло"..Радвам се ,че не му повярвах и не се оставих в неговите ръце bash bash bash bash

# 10
  • Мнения: 0
Да наистина за всеки доктор се пишат и хубави и лоши неща. Но защо трябва да сме толкова злона-
мерени, да злоратстваме за хора достигнали последното стъпало в  кариерата си. Това е  наш
български патент.Говоря за професор СТЕФАН ИВАНОВ. Нали по този начин, с тези любезни думички
предразполага и е внимателен с пациентките си, а вие що му се вързвате. Мога да кажа само хуба-
ви неща ,благодарна съм ,че преди няколко месеца се оперирах при него. Диагнозата ми е хистеректомия тоталис с благоприятен изход от заболяването. Операцията ми е успешна и на време.
Благодаря на доктора с голям опит, знания ,професионализъм и иновативност в онкогинекологията.
Желая  Ви последващи  успехи професоре !!!

# 11
  • Мнения: 2 898
И ти си се регистрирала само за това? Нищо ново.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386313.0

Защо ли съм почти убедена, че тези хвалебствия се пишат или от самия доктор, или принуждава да го правят негови  пациентки / студентки  newsm12.

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 07:12 от Дъждовно време

# 12
  • Мнения: 0
Е ще ти отговоря дъждовно време. Въпреки, че не искам да слизам на твоето ниво на разсъждение.
Сама знаеш,че нито доктора,нито някоя студентка може да пише с твоята парола. Аз съм оперирана
жена на 46 год. Имах този мал шанс всичко при мен да приключи добре.

# 13
  • Мнения: 2 898
Е ще ти отговоря дъждовно време. Въпреки, че не искам да слизам на твоето ниво на разсъждение.
Сама знаеш,че нито доктора,нито някоя студентка може да пише с твоята парола. Аз съм оперирана
жена на 46 год. Имах този мал шанс всичко при мен да приключи добре.

Ти не се занимавай с моето ниво, виж твоето, че не е за завиждане. За какава парола говориш? Всеки може да си направи профил и да пише от него. Нещо не си наясно. Я кажи, защо влезе във форума? Само за реклама на доктора ли? Разбирам да си регистрирана и да четеш, след време да пишеш. Но да се регистрираш, само за да похвалиш някого......
Въобще, изчете ли темата, към която пратих линк?

# 14
  • София
  • Мнения: 964
 
Да наистина за всеки доктор се пишат и хубави и лоши неща. Но защо трябва да сме толкова злона-
мерени, да злоратстваме за хора достигнали последното стъпало в  кариерата си. Това е  наш
български патент.Говоря за професор СТЕФАН ИВАНОВ. Нали по този начин, с тези любезни думички
предразполага и е внимателен с пациентките си, а вие що му се вързвате. Мога да кажа само хуба-
ви неща ,благодарна съм ,че преди няколко месеца се оперирах при него. Диагнозата ми е хистеректомия тоталис с благоприятен изход от заболяването. Операцията ми е успешна и на време.
Благодаря на доктора с голям опит, знания ,професионализъм и иновативност в онкогинекологията.
Желая  Ви последващи  успехи професоре !!!


И  аз  като  една хистеректомирана  "колежка"  да   кажа ,че  хистеректомията  не е   диагноза,  а  вид  оперативна интервенция ! Диагнозата  е  съвсем  друго нещо !И  не е  задължително  всички  хистеректомирани  да  са  с  неблагоприятен  изход  ,  напротив в  половината  случаи  хистеректомията  се  явява  точно  като превантивна мярка !

Претендираш  за  ниво  , а не знаеш  такива  елементарни понятия  ! Rolling Eyes   Преди  да  пишеш  хвалебствията  си  за въпросния  доктор поне да беше  изчела  нещо  по  въпроса  с  хистеректомиите......... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт