За Хипп - розов 2

  • 1 505
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 080
Моля да ми кажете сега какво мляко да купя за сина си?!?
На 8 месеца е, а розовия хипп 2-ката пише че е от 4 до 8 месеца.
Обаче няма хипп за след 8 месеца, а за след година.
Да му давам ли 2-ка или да взема някакво друго и какво?!?
Благодаря предварително!!!
 Hug Hug Hug

# 1
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз съм и взела 2-ка. Peace Не,че го пие,ама това е друг въпрос.

# 2
  • Мнения: X
При мен положението е същото, реших да карам на 2-ката до 1г., след това Nestle Junior 1+.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
Тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116208.0 са представени всички млека на Бг пазара според това,което пише на етикетите им.На двойката на Хип пише,че може да се ползва от 4-ти месец до 3 г.,а на 3-ката от 8 мес. до 3 год.Кое ще даваш е лично твой избор,но 3-ка може да се дава от 8-ми мес.Аз лично съм купувала Хип няколко пъти,когато нямаше от нашето АМ,но винаги съм вземала двойка,въпреки,че дъщеря ми е над годинка.Причината е,че 3-ката е ароматизирана и по-сладка,а аз не искам да свиква с мляко с неестествен аромат.

# 4
  • Мнения: 2 960
Давах Хипп2-пробиотик/розов/ до годинката,а Хипп3/розов / след това !!!А иначе така е-Хипп3 може да се дава след 8-ми месец-изборът е твой.
Скоро гледах и новост в предлагането на Хипп-частично адапритаро мляко ,готово за консумация-направо.Пак за след годинката е обаче!

# 5
  • Мнения: 90
3-ката е за след 8 месеца до когато си поискаш.Има и нови преходни млека за след 10-ти месец в бутилка.

# 6
  • България
  • Мнения: 457
Синът ми е на Розов Хип.В моменте смесвам 2-ка с 3-ка,защото явно 3-ката не му харесва особено. Rolling Eyes
На въпроса ти-на кутията много ясно е написано,че 2-ката е за след 4-ти месец,а 3-ката за след 8-месец.Ти откъде видя,че 3-ката е за след годинка Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 75
Моите пият Хип-розов 2,и са на 8 месеца.Не знам дали ще го сменям скоро,защото и от този едва изпиват 190 гр.,за сега ги засища добре.

# 8
  • Мнения: 1 080
ей сега погледнах в страницата на Хипп:

Ей това мляко ми трябва, ама тук не ми го предлагат никъде - казаха ми че няма розова тройка    Shocked Shocked Shocked
Мерси на всички за отговорите.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 734
Е,как няма да има!Специално в Габрово даже и в Била-та съм го виждала

# 10
  • Мнения: 1 080
Е,как няма да има!Специално в Габрово даже и в Била-та съм го виждала
Да мерси, като пазарувам ще си взема или от билла или от метро.
Просто влизах в два бебешки магазина и на двете места ми казаха че нямат такова нещо и че се произвеждала само синя 3-ка.
ОФФФ все тая!!!
Съжелявам за безсмислената тема - ще потърся!!!

# 11
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
При мен положението е същото, реших да карам на 2-ката до 1г., след това Nestle Junior 1+.
и аз така направих, но м/удругото има ХИП 3

# 12
  • Мнения: 2 334
Аз до 10-я месец давах хипп2 и след 10-я давам хипп3  Peace

Общи условия

Активация на акаунт