Ботуши за 3-4 год. дете N27

  • 1 001
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 771
Търся ботуши, но не успявам да намеря.
На Колев и Колев нещо не ми харесват.
На Geox няма 27-ном.
Дайте идея за магазин.
На Richter да ли има в София магазин?
Благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 356
имат. днес звънях в магазин Бейби Нова в Павлово и питах за Рихтер ботушки за момче. имаха 27 номер от един много готин модел, който аз също търся, но по-малък номер.

виж тук адреса на магазина - www.nn-bg.com

# 2
  • Мнения: 4 668
Виж в "Мелания " . Магазинът им е на кръстовището на бул.България и бул.Гоце Делчев .
Аз съм доволна от техните обувки . Италиянски са и на прилични цени .

# 3
  • Мнения: 1 263
И аз много време издирвах този номер...ако изобщо има нещо е страшна грозотия... Намерих много хубави ботуши за дъщеря ми в Касида (в Пловдив) Виж в он-лайн магазина им: http://www.kasidabg.com .... Имат и 27-ми номер от някои модели ...не знам за момче ли търсиш или за момиче...
http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-264_216_235-products_id-8144.html

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 10:45 от ByTheWay

# 4
  • around the world
  • Мнения: 651
сладки момичешки ботушки  N 27, 28 имаше и в Зара. За съжаление момчешките обаче бяха все големи.

# 5
  • Мнения: 4 668
Днес бях в Руканор в Сити центъра , имаха страхотни апрески , много сладки х 59 лв. За момчетата бяха много хубав светлосин цвят  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 6 356
в Ecco в момента има намаление, ботушите са по около 100 лв, има 27 номер - поне на Мария Луиза в магазина имаше.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 883
Моделите на "Капчица" са много евтини и изглеждат прилично. "Мини мен" имат много хубави модели, но са бая скъпи. Аз купих на моето дете 2 чифта ботуши за тази зима- едните са на "Колев и колев", а другите са някакви на неизвестна за мен Пещерска фирма, които купих от обикновен магазин за обувки.

# 8
# 9
  • Мнения: 1 771
Много благодаря на всички   bouquet.
Днес купих ботушките на сина ми.
Рихтер, с намаление. От един магазин, чийто адрес взех от сайта на Неделчев и Неделчев.

# 10
  • Мнения: 1 771
в Ecco в момента има намаление, ботушите са по около 100 лв, има 27 номер - поне на Мария Луиза в магазина имаше.

Къде има е магазина на Мария Луиза, защото не се сещам там къде е?
Ако бях прочела по рано щях да мина и там да видя какво е останало, но и от този избор съм доволна. Сега няма да минавам за да не се разочаровам, ако има нещо по добро  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт