Каква настилка за офис на партерен етаж

  • 536
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Моля да ми помогнете да избера настилка за офис, който се намира на партерен етаж. В момента са едни доста грозни плочки. Не са извънредно грозни, но всичко останало направих толкова красиво, че този под направо ми боде очите. Не искам да е ламинат, защото като съм ходила в офиси с такъв ми прави впечантление, че мн. дразнещо тропа. Помещението е под наем, така, че не ми се занимава да разбивам плочки и да слагам нови. Всичко друго избрах с лекота и досега не сбърках никъде, обаче за пода не мога и не мога да реша. Мокетът решение ли е според Вас?
Давайте идеи, ще съм благодарна.

# 1
  • Мнения: 8 999
Мокет за офис е изключително непрактично. Все пак това е помещение, в което се влиза с обувки, а не по домашни чехли. Ще се захаби бързо и ще се оформят гадни пътечки покрай бюрата.
За съжаление ще трябва да се спреш на ламинат - евтино, практично, лесно за поддръжка /стига да не се мие с парцала и кофата/. Има хубави, дебели ламинати / 8-9 мм/, които не кънтят на кухо, отдолу може да сложиш и по-дебела подложка и така ще бъде и изолация за пода, да не ви мръзнат краката. Все пак е партер.
Друг вариант е балатум. Има красиви десени, но все пак си е мушама и малко простее.
С всичко друго рискуваш да повредиш съществуващата настилка и после да имаш ядове с хазяите.

# 2
  • Мнения: 85
Точно това са и моите притеснения за мокета. Наистина ще трябва да полагам изключително големи усилия за почистването. А пък за ламината досега където и съм ходила, когато обувките са с токове тропа ужасно. Направо ми се набива в главата това тракане. Иначе знам, че това е най-доброто решение за момента.

# 3
  • Мнения: 679
В никакъв случай мокет! Naughty
Какъв е проблема да се сложат нови плочки направо върху старите?Ще се повдигне нивото на пода,но съвсем малко.
Гранитогрес по-добре,но не светъл цвят,след като ще е офис,за да не трябва да чистиш през 10 мин.

Общи условия

Активация на акаунт