Доволни ли сте от фирма"Хикови"

  • 15 658
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
В голяма дилема съм,а и едва ли ще мога да изчета всички теми ,които се отнасят до баните!Съжалявам ако въпроса ми се дублира с някой от предна тема,но все пак ще го задам!Какво ви е мнението за магазини "Хикови"-като качество,цени и обслужване?Трябва да измисля "нещо" за банята и WC-то,а не знам от къде да си купя необходимото(за Бургас)

# 1
  • Мнения: 62
Вчера бяхме в Хикови и си поръчахме гранитогрес и започнахме с проекта за банята. За сега нямам забележки от обслъжването им . Ще пусна проекта другата седмица .. дано нямаме проблеми

# 2
  • Мнения: 36
Дано  Praynig стискам палци и да пишеш после  Simple Smile

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Цялата ни баня е оттам  Laughing Като изключим факта, че склада им е във Варна и транспорт до София има един път седмично бяха коректни. Направиха ни 16% отстъпка  Flutter Обаче цените им са малко по-високи, но с тази отстъпка се компенсираха нещата. Иначе обслужването е на ниво, поне за София.

# 4
  • Мнения: 3 376
Според мен цените им са леко пренадути,някои неща са абсолютни боклуци,други стават-зависи какво ще купуваш.

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Според мен цените им са леко пренадути,някои неща са абсолютни боклуци,други стават-зависи какво ще купуваш.
Естесвено, навсякъде е така. Наистина цените им са леко завишени, но специално за нашите плочки половината форум е с такива  Mr. Green и цената беше с разлика 2-3лв за различните фирми. Ако направят отсъпка като хората, може да се компенсира това.
А и въпросът беше доволни ли сте, а не скъпо ли е или дали продават боклуци  Whistling

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 13:54 от Сиренце

# 6
  • Варна
  • Мнения: 912
като бяхме на тема баня, стигнахме и до хиковите. Влюбих се в едни плочки там, а други - харесах. Първите ми идваха скъпи, срока за доставка по-дълъг отколкото можехме да чакаме, никъде на друго място не ги открих. Вторите ги намерих псилютно същите, но на доста по-ниска цена в джордито.

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 14:51 от m_a_y_a

# 7
  • Мнения: 637
Много са добри Peace Казвам го от наблюдения сред приятели. Ние не сме купували от тях.

# 8
# 9
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Къде в Бургас е магазина на Хикови?Дайте и някой друг адрес на други магазини за плочки и гранитогрес.

# 10
  • Мнения: 37
Казвам се Мартин и пиша от профила на жена ми!
Поставям фаянс и теракот от около 6-7 години.Хикови и Досев продават скъпички плочки уж за 1-во качество,но повечето пъти или са маркирани за бракувани,или имат разлика от сорта на 1-3мм,кривички са и ...Някой път има и хубави!
Случвало ми се е български плочки на кай грес да са идеални примерно,а тея испанските на споменатите горе фирми да са калпави Simple Smile
Демек на въпроса доволни ли сте-повече клоня към не!(съотношение цена качество)примерно тая година бачках на един баровец едни плочки май към 50-60лв квадрата и имаха 2-3 мм разлика!

Ако някой търси майстор за Варна съм насреща,като предлагам фотографии на повечето от обектите си! 0896171684!

# 11
  • Мнения: 36
Магазин "Хикови" в Бс   е на ул.Странджа"-срещу хотел"Атаген"
И аз съм си харесала плочки от там и тъй като прочетох негативни мнения за тях реших да попитам тук
Благодаря на тези които ми отговориха и май все пак от там ще си взема
 Hug

# 12
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
еее,браво да пише един мъж който ги е поставял.А от Мартинели слагал ли си плочки ,че аз май последно на тяхните съм се спряла.Те как са с качеството.Skembelina препоръчай майстор в Бургас за банята че никой не познавам и как вървят цените долу-горе.

# 13
  • Мнения: 37
Ами работил съм 2-3 пъти с плочки на Мартинели и все добри партиди бяха,
Въпреки че са ми казали че Мартинели ги внасяли и те от Китай ама не знам :
Един съвет-като взимате плочки гледайте да са от една партида!
А не примерно да не достигнат и след 2-3 седмици да отидете за още в магазина,доста пъти различните партиди имат разлика в тоналноста и размерите(дори и скъпите)
Най-добре вземете с вас майстора до магазина да ги огледа и одобри!!!

Иначе от кай грес съм много доволен като качества-еднакви по размер,равни,здрави-е повечето модели лай малко грознички Simple Smile
Колкото и кофти да са майстора ако е кадърен ще успее все някяк да ги натъкми

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 18:21 от Teodorka

# 14
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
в магазин на хикови влязох един единствен път и съм си обещала, че ще е и за последен.

Общи условия

Активация на акаунт