Кога съобщихте на работодателя си, че сте бременна?

  • 8 285
  • 168
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 277
В кой месец (седмица) бяхте, когато решихте да съобщите на работодателя си, че сте бременна? Аз съм в 7 г. с. и не мога да преценя дали не е още много рано за това. Отделно, че с тези нови промени за майчинството не знам дали има смисъл да преговарям за по - висока сума, върху която да ме осигуряват.

# 1
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Във втория, но само защото м исе наложи да лежа в болница. Иначе планирах да е около 4-я

# 2
  • Мнения: 2 090
Веднага щом това се потвърди от лекар Peace
Но работодателката ми е много близка,и нямаше начин да скрия от нея

# 3
  • Мнения: 447
При първата бременност само при подозренията ми за бременност си признах, но бяхме в много по близки отношения отколкото чисто делови.  При втората бременност му показах  теста, тогава работодател ми беше мъжа ми  Shocked

# 4
  • Мнения: 454
Аз му казах около третия месец, точно заради осигуровките. То не че не се знаеше от преди това де, но официално му го казах тогава.

# 5
  • София
  • Мнения: 679
В 5г.с. прокървих и излезнах в болничен, нямаше какво да шикалкавя в болничния пишеше застрашаващ аборт. Върнах се към 5 месец с идеята да работя поне до 7мия, но на 10ден започнаха контракции и така, си изкарах цялата бременност вкъщи в леглото.

# 6
  • Мнения: 2 334
В 3-я месец му съобщих  Peace

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В 3-я месец му съобщих  Peace

 Peace Възможно най-рано е най-добре , за да те защити закона ако се наложи  Peace

# 8
  • Мнения: 2 100
Не съм съобщавала на работодателя си. Полагат ни се прегледи от специалисти всяка година, та оттам се разбра, че има бременни (информацията кои са беше поверителна, разбира се), та бройката беше достатъчна като инфо за работодателя.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 101
В четвъртия месец.

# 10
  • Мнения: 899
В 4-я, когато почваше да ми личи. Преди това не исках да се разчува и да съм темата на деня, а когато беше неизбежно да се разбере прецених, че той трябва пръв да научи, кофти номер е да чуе не лично от теб, а от някой друг (всъщност зависи на каква позиция работиш).

# 11
  • Мнения: 110
Съобщих в деня,в който разбрах,че съм бременна,т.е. теста показа две чертички.

# 12
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Съобщих в деня,в който разбрах,че съм бременна,т.е. теста показа две чертички.

и аз така Peace

# 13
  • Мнения: 264
Не съм им казвала, те разбраха преди да им кажа. Но някъде към четвъртия месец разбраха.

# 14
  • Мнения: 790
Съобщих, веднага щом разбрах. Точно преди да ме наемат. Исках да почнем на чисто  Peace Казах ако искате ме взимайте, това е положението, ма шефката разбрана и даже се зарадва и веднага ме взе на работа.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт