Отзиви за интериорните врати на Канор?

  • 4 966
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
В голяма чуденка съм, какви врати да си сложа в новия апартамент. Видях тези на фирма Канор, не са естествен фурнир, мисля че са ламинат, но не изглеждат идеално лоши, за цената си от 240 лв. Ако някой има впечатления нека да сподели, ще съм благодарна!

# 1
  • Мнения: 192
Скачай смело!
В къщи съм с такива врати, не са мръднали - при това става въпрос за нова къща където вратите стояха 3 месеца по време на строежа.
Едно от най качественото китайско на пазара Simple Smile

# 2
  • Мнения: 400
Мерси за отговора, но те не ги ли правят тук в Б-я? А за мокри помещения стават ли, естественно без да се мокрят

# 3
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 726
Мерси за отговора, но те не ги ли правят тук в Б-я? А за мокри помещения стават ли, естественно без да се мокрят

Чисто китайски са си. Но както каза момичето по-горе, има вероятност да са от по-качествените китайски. Нашите са такива, но не от Канор. Момчетата, които ни ги монтираха казаха, че имало и пълни ментета, на които пантите им увисвали сред време и отвътре вратите били кухи. Нашите поне не се оказаха такива. За мокро помещение не съм убедена дали стават  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 192
E все още съм момче Simple Smile ама няма значение
Вратите са си 100% Китайски, но не са от най големите ментета. И на баните съм с такива. Стига да няма директно мокрене и добро проветрение - не е проблем.

# 5
  • Мнения: 159
Вратите са китайски, но много сполучливи. Ние сме с такива и сме много доволни. Стоят все едно са много масивни. Давай смело, като ти писнат ще ги смениш, все пак са по 270лв.-290лв. мисля че излизаха с бравите, нещо такова ми се върти из главата. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт