Повече от месец с разстройство

  • 1 375
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Здравейте д-р Слънчева!
Синът ми е на 4 месеца,изключително кърмен е.От около месец е почти постоянно с разстройство,което често е придружено от слуз и понякога зелено.Помолих педиатърката да му пусне изследвания и резултатите за дезинтерия и салмонела са отрицателни.По нейно предписание му дадохте и две ампули Гентамицин,който също не помогна.На своя глава съм му давала Смекта и тя понякога овладява положението.Сега му давам БиоГая-резултат имаше първите няколко дни,а сега имам чувството,че дори се е увеличило количеството на слузта.Много се тревожа,той е бебе,което качва по повече от килограм на месец по принцип,а сега виждам,че почти не е наддал от последната консултация.
Ще съм Ви много благодарна ако успеете да ме посъветвате какво бих могла да направя за моето бебече,да ми дадете някаква диагноза(до колкото е възможно он лайн) или каквото Вие прецените.
Благодаря Ви предварително!

Последна редакция: чт, 11 дек 2008, 10:51 от desi i dido

# 1
  • Мнения: 5 760
Щом е на кърма добре е да се консултирате с детски специалист по храненето да не би да има непоносимост към лактозата.
А Вие самата трябва категорично а спрете приема на мляко и млечни продукти както и на цитросови пладове.

# 2
  • Мнения: 196
Благодаря Ви д-р Слънчева!

Общи условия

Активация на акаунт