Частна детска градина Джани Родари/ кв.Слатина

  • 2 400
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, подобна тема има поместена на друго място в този форум, но аз я стартирам на ново. Интересува ме има ли сред вас родителки с деца в ЧДГ Джани Родари и какво ви е мнението за нея.
Пиша тук поради факта, че водя непрестанна война относно детските филмчета, които им пускат. При такава такса и толкова много пари за консумативи просто не ми побира умът как е възможно да им пускат филми. Обясниха ми, че децата много искали да гледат и затова им определили ден за телевизия. Аз абсолютно не съм съгласно с това, казвам си направо. Ние вкъщи имаме ден за телевизия, защото това е единственото време, в което мога да отдъхна. Няма причина да имат такъв ден и в детската градина. Особено при такива пари. За 200 лева на дете, каквито сме платили за косумативи, могат да им направят такава бибиотека например, че децата да онемеят от приказки. Но не, те предпочитат по-лесния вариант. Освен това, ако приемем, че не успея да се преборя с тези глупави филмчета, то поне нека да е наистина в определен ден, а не по всяко време. Аз наистина съм бясна по темата. Защото се получава така, че дъщеря ми не се е наиграла достатъчно поради филмчетата там и вкъщи ме побърква, хвърчи като самолет от стая в стая и така нататък. Знаете за какво говоря, сигурна съм.
Та мисълта ми е, възможно ли е, ако не сте съгласни с тези филмчета, които гледат там, да направите и вие забележка, а не само мен да гледат накриво. Най-много се дразня от това, че дъщеря ми излиза от салона им с някакава особена физиономия. Явно е правила нещо, което знае, че няма да ми хареса и затова не ми казва какво е. Накрая успявам да изкопча, че е гледала "Черният корсар" и не ми казва, защото сигурно така са и казали учителките. Започнах да ставам мнителна. Като цяло ги гледат добре, обаче при такава такса да им пускат филмчета през ден ми идва в повече. В кварталната градина гледат филмчета, ама там плащат по 50 лева и нямат много право на ропот. Аз май се поотпуснах с писането. Дайте и вие становище, моля.

# 1
  • Мнения: 7
  Ние се преместихме поради друга причина. Грозно е управителка или директорка или каквато и да е там да вика , крещи и заплашва персонала пред деца и родители.

# 2
  • Мнения: 1 354
още ли има негативни мнения за яслата?

Общи условия

Активация на акаунт