СПЕШНО МОЛЯ ЗА СЪВЕТ за бременна с диабет!

  • 773
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,нямам идея тук ли е мястото да ви попитам,но ако модовете преценят да ми преместят темата където трябва.
Проблемът е следният-на моя много добра приятелка сестра й е е бременна в 5 месец.Открили са й диабет.Момичето е напълняло нс 15 кг. за тези 5 месеца.Казали са й,че плода е застрашен.Иска да направи изследванете с четериизмерен ехограв,обаче...тя е в Солун,а там това изследване е доста скъпо...По- евтино ще й  излезе да отиде в Сандански или в друг близък до Солун български град.Знаете ли,мили момичета в Сандански дали има четириизмерен ехограф.Момичето не може да си позволи да палти в Гърция за това изследване,а физически не може да издържи да пътува до София или Пловдив от където всъщност е ....
Търсих инфо в нета ,но не намерих,затова реших да ви питам тук...МОЛЯ ВИ дайте ми съвети...МОЛЯ ВИ...
Момичето е много шашнато,срина й се целият свят..
Благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 37
Проверете в Благоевград за ФМ.Чела съм , че по време  на бременност може да се получи диабет,който след раждането отшумява

# 2
Благодаря за отговора.Точно така е понякога се получава диабет по време на бременността,който после отшумява,но тегобата в случая е дали бебето ще е добре и какви ще са последиците за него.
Щи им предложа да проверят в Благоевград,но незнам дали момичето ще може да издържи на пътуването...Все пак е по-близо до Благоевград от колкото до София или П-в.

# 3
  • Мнения: 1 484
Имам  приятелка, която  имаше  диабет  от  преди  това  и забременя .Много  я  беше  страх за  детето  .Роди  без  никакви проблеми  и  малкия  е  жив  и  здрав.

Общи условия

Активация на акаунт