Кое ви натъжава?

  • 3 220
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 458
По аналогия с онова, което ви прави щастливи, аз пък питам кое ви натъжава и ви кара да се чувствате зле.
На мене например, напук на Коледните чудеса и всичко останало, ми е тъжно когато ме излъжат; когато някой просто си играе с мен, сякаш съм пионка, когато...

# 1
  • Мнения: 750
Имаш личен проблем който трябва светкавично да решиш.
Това ме натъжава.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Закованите теми в този форум ме натъжават винаги. Знаете за кои говоря Sad

# 3
  • Мнения: 604
Натъжава ме студенината и егоизма у хората и това че, доста често вече се сблъсквам с подобни качества·
Натъжава ме също мисълта, че съм далеч от родният си дом който съм градила с толкова труд и лишения·

# 4
  • Мнения: 2
Много неща ме натъжават-лични проблеми,бездомните животни,беднотията на хората( и най-вече на старите хора),жестокостта на други хора,все такива неща  Tired

# 5
  • Мнения: 2 448
Тъжно е много слаба дума за описване на негативните ми емоции.
Страдам само за непоправими и независещи от мен неща. Когато се чувствам безсилна.
Мога да съм ядосано цинична, но не и тъжна.

# 6
  • Мнения: 836
Което е безнадеждно.

# 7
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Мен ме натъжава това,че има много хора,пръснати по света ,които безизходицата ги е накарала да си опитат късмета  в други държави и са далеч от родина,роднини,родители,приятели.

# 8
  • Мнения: 250
Натъжавам се от неща, с които съм безсилна да се справя / от заобкръжаващата ме среда - бездомните кучета, мръсотията навсякъде, апатията на хората/. А най ми е тъжно, когато има тъга в очите на моето дете... Cry

# 9
  • Мнения: 5 940
Обречеността. Ненавременната смърт, доколкото въобще може да има край с времето си.  Непостижимото за някои щастие. Незаслуженото страдание.
Натъжават ме и хората, лишени от въображение.

# 10
  • Мнения: 54
  Натъжава ме това, че интелигентните хора са скромни и плахи, че не можем да се оправим 20 години.

# 11
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Закованите теми в този форум ме натъжават винаги. Знаете за кои говоря Sad
мен също, а предполагам и повечето хора.
Всъщност много са нещата, които ме натъжават..

# 12
  • Мнения: 25
Мен ме натъжава това,че има много хора,пръснати по света ,които безизходицата ги е накарала да си опитат късмета  в други държави и са далеч от родина,роднини,родители,приятели.

Натъжаваме това, че съм на 2000 км от родителите си и когато имат и малък проблем не съм до тях. Не говоря за финансовата страна, а за моралната.

# 13
  • Мнения: 4 068
Много неща ме натъжават за жалост. Безнадежността, тъгата в очите на дете, закованите теми, които някой по-нагоре спомена. Човешката болка ме натъжава, предателството и лъжите особено ако са от близък човек направо ме съсипват. Аз съм слънчев човек по принцип и се сстарая и малките неща да ме правят щастлива, но за съжаление в заобикалящата ни действителност май повечето неща ме натъжават.

# 14
  • Мнения: 1 072
Когато си тръгва мечта. Дълго гледаш гърба й, а сълзите ти текат като финални надписи.
Рамките, ограничителите, невъзможността.

Общи условия

Активация на акаунт