Търся мнения за Сънлайт травел

  • 3 754
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 014
Е, това ми е въпросът. Някой пътувал ли е с тях и съответно доволен ли е? Коректни ли са?
Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
резервирах чрез тях лятнат си почивка.
Имаше дребни шмекерии... Искаха да си спестят 10% отстъпка, при обявена такава в сайта им. Както и да е. За целта: използвай само централния им офис и по-специално Верджиния.
Късмет.

# 2
  • Мнения: 1 165
Подкрепям за Вержи.От години почиваме само с тях и нямам никакви оплаквания

# 3
  • Мнения: 208
И аз подкрепям за Верджи! Когато попадна на някое ново момиченце, обикновено не всичко е перфектно. Но иначе и аз от години почивам с тях. Доволна съм. Хубавото е, че имат гарантирани места за основните хотели, които предлагат и когато другаде не намирам, при тях има Wink
Но тъкмо днес разговарях с някакво момиченце и все още си чакам отговора......

# 4
  • Мнения: 1 014
Благодаря ви момичета!
И аз попаднах на някакво момиченце, и аз не получих отстъпка. Но извадих късмет, че при повторното свързване с агенцията случайно попаднах на Верджиния и сега си имам отстъпката. Много добре ми дойде, аз изобщо не знаех, че има отстъпка.
Потърсих вашите мнения, защото в другите агенции ми казваха, че отдавна няма свободни места за този хотел, а в  Сънлайт се оказа че има. Помислих си, че нещо ме пързалят. Проверих им лиценза в БАТА, но за всеки случай попитах и тук.

# 5
  • Мнения: 214
Търси  централния офис. Всичко  с тях е ОК

Общи условия

Активация на акаунт