За удължената коса един въпрос

  • 1 151
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
В събота си удължих косата, немога да ви кажа точно колко сантиметра, но ми стига някъде до сутиена отпред и под сутиена отзад. Зашиха ми 3 реда и първоначално останах много доволна, но още от другия ден започна да ми стои като на куклите, изкуствено, долу в краищата като изгорена, абе отвратителна работа. Косата е с естествен косъм, в самия салон ми я поставиха, става въпрос за салон в софийска вода в Зона Б5, забравих му името Embarassed. Ето днес вече дори ми се реве и немога да си я търпя на главата, стои ужасно и за да изглежда сравнително добре трябва леко да я понавия иначе е като циганска, а все пак дадох 540лв. за тая работа. Да не говорим, че си усещам отзад, където са ме шили и ми се струва, че все едно имам 3 диадеми прикрепени на тиквата, идва ми да я оскуба сама тая коса, честно ви казвам.
Та въпроса ми е вие как си ги поддържате, за да ви изглеждат добре, трябва ли нещо по-специално да правя, слагам и балсам и маска, но не изглежда така както си я представях така както исках, само първия ден като ме изправиха в салона и край.
Моля ви, дайте съвет, че много се отчаях, много надежди хвърлих за нещо, а и пари,което не е по-малко важно!

# 1
  • Мнения: 4 435
Има тема за удължените коси,отвори я,и чети там,пълно е със съвети. Само ще ти кажа, че косата щом седи така, не е естествена.  За да не седи така, слагай кристали,оправяй със сешоар и преса. Няма как да си седи все едно си излезнала от салона. Използвай спрейове за удължена коса, както и шампоани и балсами за такива. На косата не слагай силни продукти примерно против пърхот  и за мазна коса. Не я мий с гореща вода,не я реши докато е мокра.Не използвай продукти които съдържат протиеин.
За зашитото , то ще се отпусне, явно не са големи специалисти,и са стегнали прекалено много.
Много кофти наистина.
Общо взето за тая дължина и това качество парите са прекалено много. Не трябва да е повече от 200кинта. Ако салона ти е близо, защо не отидеш да ги попиташ каква е тая коса, как може да става така? Tired Това ли им е естественото?

# 2
  • Мнения: 423
Има тема за удължените коси,отвори я,и чети там,пълно е със съвети. Само ще ти кажа, че косата щом седи така, не е естествена.  За да не седи така, слагай кристали,оправяй със сешоар и преса. Няма как да си седи все едно си излезнала от салона. Използвай спрейове за удължена коса, както и шампоани и балсами за такива. На косата не слагай силни продукти примерно против пърхот  и за мазна коса. Не я мий с гореща вода,не я реши докато е мокра.Не използвай продукти които съдържат протиеин.
За зашитото , то ще се отпусне, явно не са големи специалисти,и са стегнали прекалено много.
Много кофти наистина.
Общо взето за тая дължина и това качество парите са прекалено много. Не трябва да е повече от 200кинта. Ако салона ти е близо, защо не отидеш да ги попиташ каква е тая коса, как може да става така? Tired Това ли им е естественото?
Ами това и ще направя ще си отида до салона. Благодаря ти за съветите, знам, че има тема за удължените коси и ще поразгледам и там какво пише, но нямам време да изчета всичко, та затова пуснах и аз.

# 3
  • Мнения: 4 435
Стискам палци. Когато имаш въпроси,направо пускай там,веднага ще отговори някоя от нас.Успех. Grinning

# 4
  • Мнения: 140
много жалко и според мен са ти набутали много гадна коса и са ти вzели ужасно много пари не zнам какво да те посъветвам едва ли ако им вдигне6 скандал 6те ти върнат парите но си сгре6ила 4е не си потърсила пове4е информация преди да се набута6  в тоzи салон все пак 6те ти бъде обица на ухото zа следва6тия път пожелавам ти да намери6 раzре6ение на проблема

# 5
  • Мнения: 637
Ужас Confused. Аз така се минах веднъж с една проскубана плява на треси. Още се мотае в шкафа.
Преди два месеца почти се бях засилила в Дима, но то докато се чудех и от работа не остана време. Сега моята си порасна и не мисля за удължаване. Ей тоя изкуствен вид много ме притесняваше и това как ще я усещам. Сега като те чета се радвам, че не я удължих, то и няма закога. След още два-три месеца, моята ще е до кръста.
Отивай в салона и им вдигни един скандал да си я прибират. Как може така. #Cussing out Оскубали са те много
яко за такова качество.

# 6
  • Мнения: 2
Много жалко наистина  Tired.Преди няколко години така изработиха една моя приятелка с коса,която се проскуба и окапа на 1-вата седмица  #Cussing out.А парите,които даде за нея хич не бяха малко.Аз да чукна на дърво,до сега съм имала 3 коси(мале,как звучи) и все читави са били...е проскубвали са се,но след 2 години непрекъснато носене и третиране с преси,сешоари,бои и т.н.Не знам, твоето е кофти история  Tired.Но отиди задължително и им покажи  косата,настоявай да ти върнат парите или да ти дадат нова и този път наистина естествена коса... Щото  #2gunfire

# 7
  • Мнения: 451
За нетърпенето - не се притеснявай, винаги е така, ще държи два-три дни и после усещането ще изчезне напълно, даже и да е много стегната, ще се ''отпусне''.
За другото...Не знам, може би трябва да пуснеш снимка, не знам какво точно значи ''циганска коса'' Mr. Green Ти изми ли я, или от само себе си се развали(което би било съмнително)?Ако си я  измила, пиши какво точно си и правила...При мен, честно казано, ако освен балсама преди изсушаване не й сложа някакво масло или подобен продукт за изглаждане и не я оформя поне малко с нещо(преса, навиване, само сешоар, ако щеш) не само косата за удължаване, ами и естествената ми коса не изглежда съвсем добре(а добавената ми се води с високо качество).Може би използваш прекалено агресивен шампоан, което вреди на косата за удължаване повече, отколкото на естествената...
Другият проблем е,че може да имаш нереални очаквания, т.е. косата може да не е толкова зле, само на теб така да ти изглежда, понеже не си свикнала...Все пак за 540 лв за косата + услугите(поставянето) няма как да е най-най-добрата коса,и няма как да изглежда като на звезда на светско събиране Laughing Пиши каква коса са ти казали, че ти слагат - марка, откъде идва(етническа група Laughing) дали е remy, дали е обработвана...
Ако наистина не е естествена или е с ниско качество, и според мен трябва да се върнеш в салона за ''рекламация''...Кофти, но наистина е по-добре да я махнеш, отколкото да ти се реве от нея, както казваш.

# 8
  • Мнения: 487
При всички пложения,първо те съветвам да се върнеш в салона за рекламация! После,взе ли си шампоан и балсам за удължена коса?Кристалите също са много важни косата да стои мека и отпусната,може и някоя маска да си вземеш.Ако някой (освен фризьорката) не ти е похвалил тази коса,много е вероятно и да са ти набутали някой боклук.Дано се оправи! Hug

# 9
  • Мнения: 4 435
EMPRЕSS никой не твърди, че трябва да е косата като на червеният килим, или примерно като коси на Магама или Дима. Но са тая дължина, която не е много, за 540лв, може да се сложи съвсем прилична и хубава коса.За всеки е ясно, че за 540лв естествена коса няма. Това са фабрично направени коси, но важното е да са направени добре. Защото има страхотни фабрични коси, които не отстъпват по нищо на една естествена.

# 10
  • Мнения: 0
точно в магама продават най-ужасната коса.пише,че е 100% human hair, ама си e 100% horse hair...

# 11
  • Мнения: 113
Точно в същият салон ме прецакаха веднъж...от там съм си слагала коса 2 пъти.Първата беше хубава...втората ужасна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт