Някой имал ли е такъв проблем с ноктите?

  • 721
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Една година след като родих,на двата палеца на ръцете ми се появиха напречни линии и след това нокътната плочка започна да се цепи по цялата си горна повърхност. ooooh!Гледната е направо отвратителна.Ходих на дерматолог и той ми каза,че е от липса на витамини-и досега пия Мерц и бирена мая,но ефект нулев.Ако някой е имал подобен проблем да помогне,защото направо ме е срам с такива нокти. Embarassed

# 1
Здрасти, това което съм чувала, че помага значително са перли витамин А или рибено масло, но не да ги пиеш, а с маслото, което е вътре да намажеш ноктите си. Друго- да топиш пръстите си в затоплен зехтин. Дано да има ефект!!!! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 52
Една година след като родих,на двата палеца на ръцете ми се появиха напречни линии и след това нокътната плочка започна да се цепи по цялата си горна повърхност.

Здравей, само върху нокътната плочката ли се цепи нокъта, или на свободния край? Тези линии релефни ли са, като повдигнати ръбове? Промен ли е цвета под проблемните нокти?
Ако имаш възможност да пуснеш снимка ще е най-добре.

# 3
  • Мнения: 46 488
Така ли?

Ако се белят по същия начин, виж тази стара тема, оправих се с това Simple Smile

# 4
  • Мнения: 298
Балсама за нокти на Биотрейд, е направо невероятен. От няколко месеца постоянно ми се цепеха ноктите, мазх ги с масла, но нищо не помагаше. Прочетох тук добри отзиви за него и го пробвах, само за десетина дни мазане и вече има ефект, но пък аз спрях да се мажа, защото съм много сериозна, Blush а трябва да се маже 1 месец.

Общи условия

Активация на акаунт