Шиене по време на бременност

  • 9 010
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Някъде из нета четох,че по време на бременност не е хубаво да се шие.На мен това ми е хоби и ми се иска и сега да продължа с гобленчетата.Вие какво мислите по този въпрос? newsm78

# 1
  • Мнения: 9 814
Вие какво мислите по този въпрос? newsm78


 Joy Joy Joy
Че това е поредната бабешка деветина.

# 2
  • Мнения: 2 013
Не знаех за подобно суеверие  newsm78 Винаги,когато ми се е налагало да шия това-онова съм си шила.Е гоблени не мога,но на теб щом ти се шие давай,недей да слушаш суеверия  Naughty

# 3
  • Мнения: 9 436
Глупости,глупости,глупости ShockedПоредната измишльотина.Едно време като са шили гоблени,да не да е станало нещо със света ooooh!Поредната тема,която ще дискутираме дълго време Mr. Green

# 4
  • Earth
  • Мнения: 1 952
В едно съм сигурна - шиенето няма да ти навреди чак толкова   hahaha

# 5
  • Мнения: 9 973
довърши си гобленчето  Wink

# 6
  • Мнения: 221
благодаря   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 270
Вие какво мислите по този въпрос? newsm78


 Joy Joy Joy
Че това е поредната бабешка деветина.

това е и моето мнение

# 8
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз ших гоблен до последно. За първи път чувам такова нещо.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


     Дааа, не трябва да се шие! WhistlingПоверието гласи, че ще зашиеш акъла на детето PartyПредставяш ли си да имаш глупаво дете.........Имам позната която като беше бременна и трябваше да зашие нещо, лапаше със зъби един гребен(пазел от уруки и противозатръпяващо било за зародиша Mr. Green Joy Joy) и тогава шиеше ooooh! WhistlingОтърсете се от тези мисли момичета, туку виж някоя захапала някоя машина за шиене.

# 10
  • Мнения: 264
За първи път чувам такова нещо. Shocked

# 11
  • Мнения: 356
Воъбще не се притеснявам от подобни измислици и си шия спокойно гобленчетата.Ако започнем да вярваме на всичко,което пише и казват бабите ни ще стане страшно  Twisted Evil Прочети някоя тема за суеверията при бременност и ще ти се изправи косата колко абсурдни неща има.

# 12
  • Мнения: 3 929
Свекърва ми ми беше казала, че не било хубаво да се шие, за да не се "зашие" късмета на бъдещото дете. Затова, когато шия, трябвало да си прехапя върха на езика леко. Бабини деветини, но се улавям, че го правя понякога - и аз не знам защо.

# 13
  • Мнения: 2 090
Е,това за пръв път го чувам Laughing,пък какви ли не други щуротии знам че ''не трябва'' да се правят ooooh!.А то имало още,и още.....

Шия когато ми се наложи(ръчно и на машина),не съм забелязала това да се е отразило на сина ми... Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 4 965
Аз не умея да шия, ама на суеверия не вярвам и не съм спазвала никога.

Общи условия

Активация на акаунт