Бихте ли подарили такъв подарък ?

  • 1 612
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 749
Моля, помогнете със съвет  Hug

В голяма чуденка съм...Не знам какво да подаря на 14-годишната си дъщеря за Коледа...Тя отдавна не вярва в Дядо Коледа.
От известно време насам вкусовете ни никак не съвпадат (не се оплаквам - разбирам го). Напоследък единственото, което я интересува са дрехи и аксесоари, а аз почти не вярвам да уцеля нещо, което да й хареса наистина. Да не говоим, че покрай бебчо нямам време да обикалям.
Предпочитам тя да си избере нещо, а нито искам да ходя с нея предварително, нито искам пари в брой да й дам. Попаднах на това : https://www.giftcard.bg/index.php/request/step0/33
И си мисля дали да не й взема една такава карта - харесва ми, че е хем коледно "ориентирана", хем с картичка върви (някак има вид на подарък все пак...мога да го сложа под елхата), хем ще може да си купи каквото поиска без да й давам пари на ръка. 

# 1
  • на морето
  • Мнения: 1 377
На мен ми хареса това като идея PeaceАз също съм в чуденка за моята дъщеря,която всъщност си е поръчала нов телефон,но все пак си искам да я изненадам с нещо под елхата Flutter

# 2
  • София
  • Мнения: 3 960
Ваня, ако си се решила на такава стъпка, по-добре избери  http://www.chequedejeuner.bg/cadhoc.php?p=network, поне има изброени обектите в които важат. Аз бих дала на детето пари в брой плюс някоя хубава книга за да има за под елхата!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 998
Идеята е добра, но не знам къде важат. Иначе много магазини издават чекове за подарък на различна стойност валидни при тях.

# 4
  • София
  • Мнения: 749
А, не - аз се ориентирах към тези, точно понеже е МастерКард и важат навсякъде. Но само за плащане, тегленето от банкомат не е разрешено (което за мен е напълно ОК).
Не ми се иска да е ваучер за точно определен магазин/магазини, защото е един вид задължение да пазарува от там, а с тази карта изборът е неограничен.
Ако ще е карта - определено ще е тази. Peace

Въпросът ми по-скоро беше дали ви се струва удачен такъв подарък  newsm78

# 5
  • Мнения: 9 814
За 14 годишно момиче- да.
Особено щом нямаш време да обикаляш по магазините и не искаш да й даваш пари в брой.

# 6
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Моята иска парфюм ,на вашата възраст ме.
Естествено си направи устата и за нов телефон Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 3 993
Абсолютно удачен ми се струва такъв подарък!  Peace Обаче за кои магазини важи тази карта, това не ми става ясно... newsm78 Пише, че картите са валидни за търговските обекти, чиито лога носят...тоест изборът не е неограничен, както казваш ти. Имам племенница на 13г., ще й купуваме кожено яке или друга дреха, ако първото желание не се реализира успешно.  Laughing
Аз самата много пъти съм прибягвала до подобни подаръци (за възрастни) - подарявам ваучер на определена стойност за пазаруване в определен магазин, но разбира се, имам ориентир за предпочитанията на човека. Например на една приятелка подарих ваучер за магазин Леро (на ул.Леге), луксозен магазин за парфюми и маркова козметика, понеже знам, че тя си пада по това. А на друг приятел (мъж) подарихме ваучер за пазаруване в Денил, знаейки, че се облича от там.

# 8
  • София
  • Мнения: 749
Абсолютно удачен ми се струва такъв подарък!  Peace Обаче за кои магазини важи тази карта, това не ми става ясно... newsm78 Пише, че картите са валидни за търговските обекти, чиито лога носят...тоест изборът не е неограничен, както казваш ти.

За определени търговски обекти важат картите, които виждаш като от падащото меню избереш "Карти за търговци" (в момента има 2 варианта - за Моловете в София и Варна), ама такава карта няма да поръчам ...при тая скъпотия в Моловете  Crazy
Сигурна съм, че останалите важат за всички магазини - това е като банковите карти МастерКард, само че тук нямаш сметка в банка, а паричките са предварително заредени.

Общи условия

Активация на акаунт