Прическа за чупливата ми коса - хелп

  • 2 064
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 692

Здравейте,понеже ми е хрумнала една идея за прическа и естествено се притеснявам че няма да мога да я обясня се "опитах" да я нарисувам Laughing.
става въпрос за чуплива коса.подстригана съм на 3 стъпала като обикновенно средното( в случая и проблемното стъпало) постоянно се навива навън,все едно косата ми е била вързана.И естествено ми мина през ума да се пробвам да направя както имапе една тема "дефекта в ефект" като го подстижа (въпросното средно стъпало-което е на нивото на врата) та да го подстрижа не на две линии които както на първата "рисунка" образужат букжата V ами един вид на 2 стъпла от сорта на
_   _  _                      <~~ и така само че не на черта ами  пак под формата V но просто така на нещо от сорта късо-дълго-късо-дълго.
  | |  |


Ох надявам се да ме разберете  #Crazy И все пак искам да се допитам до фризиорки и хора които разбират от прически.Би ли се получило добре? и има ли смисъл да се мъча да обяснявам на моята фризиорка,защото колкото съм зле с обясненията и на нея ще се наложи да и рисувам картинки  Joy

# 1
  • София
  • Мнения: 5 656
Ужасно сложно си го обяснила  ooooh! И аз съм с чуплива коса, та смятам, че те разбрах какво искаш да кажеш. Просто кажи на твоята фризьорка да ти филира косата по цялата дължина, така няма да имаш изявени стъпала, които да се подвиват нанякъде, като най-късите кичури са колкото сегашните ти най-къси, а междинните ще са разпределени равномерно като дължина. Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 7 723
...аз си мисля, че доста по- лесно щеше да ти е,
ако се беше снимала...и за нас също... ooooh!

...Ох надявам се да ме разберете  #Crazy....
Аз нищо не разбрах, ама ти продължавай да се надяваш Crazy Wink Grinning

# 3
  • Мнения: 220
Уффф муцка.И аз имам страшен проблем с чупливата коса. Naughty
Няма сресване,ужас ти казвам (емотикон с мека китка)  Crazy

# 4
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 ooooh!
Изправи я!
 Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 692
да,не мога всеки ден да я изправям ..нали ще стане като слама

# 6
  • Мнения: 30
моята също е чуплива и когато нямам време да я изправям цялата-изправям само връхчетата.важното е каква преса ползваш-гледай да е нещо,което няма да ти гори косата---> няма да стане чак като слама

Общи условия

Активация на акаунт