бременост и кола маска??

  • 709
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 696
момичета дайте съвет къде да отида на кола маска за София става въпрос, при условие че съм бременна и ми е неудобно от непознати?моята козметичка спря да работи и сега съм в чудене,къде и при кой??кажете при кой ходите или име на салон,някоя мила козметичка???район борово,красно село, стрелбище,бъкстон,бул.гоце делчев???

# 1
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Ах, проблеми, проблеми! Rolling Eyes

# 2
# 3
  • Мнения: 498
ул. Хайдушка гора 40,това е блок,до вх.Б има козметичен салов.Работят майка и дъщеря.Дъщерята е фризьор,майката козметичка,около 50 год.,много мила и любезна жена

# 4
  • Мнения: 498
забравих да кажа,това е в район Красно село

# 5
  • Мнения: 104
момичета дайте съвет къде да отида на кола маска за София става въпрос, при условие че съм бременна и ми е неудобно от непознати?моята козметичка спря да работи и сега съм в чудене,къде и при кой??кажете при кой ходите или име на салон,някоя мила козметичка???район борово,красно село, стрелбище,бъкстон,бул.гоце делчев???
Моята козметичка е много добра-тя ми прави кола маска от години. Но по съвет на моя анастезиолог не си правих кола маска предния ден преди раждането,а с депилатоар - но пак при нея,не сама.Тя работи близо до пазара "Иван Вазов"-ако искаш ще ти дам телефон.

# 6
  • Мнения: 696
много благодаря момичета мисля че на ул.хайдушка гора ще ми е най удобно!!!!може ли да ми дадеш на лични телефон,ще съм ти благодарна

Общи условия

Активация на акаунт