Londacolor

  • 1 012
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Та въпроса ми е някоя от вас ползвала ли е тази боя и какъв е принципа и на действие?

# 1
  • Мнения: 7 186
Аз използвам Лонда напоследък и съм супер доволна. Какво по- точно за принципа на действие те интересува?  newsm78
По принцип хваща много стабилно и е трайна.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Значи купих се аз боя и то тъмно руса. Аз съм с естествен цвят - кестеняв. Върху естествен цвят ми хваща всякакъв цвят боя. От тази обаче вместо поне малко по светло кестенява станах тъмна с червен отенък  Whistling

# 3
  • Мнения: 2 047
  Професионалната серия хваща със сигурност  (няма жена на картинката) и върви с два окислителя, към 10 лв. е. Но щели да я спират.
  Та се чудя дали да пробвам тези новите дето са ги пуснали. Има ли отзиви някой с изрусяване?

# 4
  • Мнения: 5 370
  Професионалната серия хваща със сигурност  (няма жена на картинката) и върви с два окислителя, към 10 лв. е. Но щели да я спират.
  Та се чудя дали да пробвам тези новите дето са ги пуснали. Има ли отзиви някой с изрусяване?
ИИИИИИ,що брееееееееее?????????Аз само нея ползвам-ВОЛКАНО 445 Embarassed CryКой каза,че ще я спират???дано не е верно Praynig Praynig Praynig

# 5
  • Мнения: 9 063
Сууупер доволна съм от Лонда, не ползвам професионалната серия, а тази в червената кутийка.. изрусявам се с пепелявия цвят, просто нямам думи за ефекта, а и косата ми е доста свежа за разлика от други боядисвания Crazy

# 6
  • Мнения: 2 047
  Професионалната серия хваща със сигурност  (няма жена на картинката) и върви с два окислителя, към 10 лв. е. Но щели да я спират.
  Та се чудя дали да пробвам тези новите дето са ги пуснали. Има ли отзиви някой с изрусяване?
ИИИИИИ,що брееееееееее?????????Аз само нея ползвам-ВОЛКАНО 445 Embarassed CryКой каза,че ще я спират???дано не е верно Praynig Praynig Praynig

  Волкано не е тази серия, която аз имам предвид. Така че споко.

# 7
  • Мнения: 2 047
Сууупер доволна съм от Лонда, не ползвам професионалната серия, а тази в червената кутийка.. изрусявам се с пепелявия цвят, просто нямам думи за ефекта, а и косата ми е доста свежа за разлика от други боядисвания Crazy

  Ето тази имах предвид   http://www.londa.de/index.php?page=1765
като тази червената кутия.

  Нещо в този сайт не намерих тези , които сега ги рекламират у нас.  Обаче пък явно ще има някакъв нов - блондоран.

Общи условия

Активация на акаунт