Оранжева кола???

  • 655
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 44 041
Малкият си пожела оранжева кола с отварящи се врати за Коледа...до сега обаче нещо не срещам такова нещо....
Някой да е мяркал такава докато обикаля за подаръци.... Crazy Crazy Crazy
Някаква средна като р-р...не от най-малките....

# 1
  • Мнения: 553
Тази дали ще мине за оранжева  newsm78
http://www.hobymodels.com/catalog/product_info.php?cPath=29_109& … ;products_id=1573

Не пише обаче за каква възраст е подходяща колата. Тази е от макетите, които се сглобяват.
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 44 041
ооо не, малък е той за макет със сигурност...предполагам метална търся Simple Smile)) защото на другите не им се отварят вратите....и не трябвало и състезателна да е...иначе в марсел в сайта имаше нещо оранжевикаво...но дста спортно....
е ако не намери дядо коледа оранжева...и с друго ще трябва да се примири детето Simple Smile)))

# 3
Angel_Dust, аз преди месец без повод купих на моя син оранжев Фолксваген Нардо от магазина на Марсел на пл. Македония. Всъщност поводът беше, че аз съм влюбена в оранжевия цвят и не устоях на изкушението. Колата не е огромна, но достатъчно голяма - мащаба беше мисля 1:18, с отварящи се врати и капак отгоре, метална, за около 19-20 лв. Моделът беше изработен от Motormax. Ако потърсиш в изображения на гугъл Volkswagen Nardo ще видиш как изглежда. Надявам се да съм ти била полезна! Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 44 041
Много благодаря...
В крайна сметка взехме такава оранжева металик http://www.jadaclub.com/product_info.php?cPath=263&products_ … e7812751aed67da29 ( именно от марсел, но на раковска....сглобяваше се...мъж ми я сглоби и опакова нанова, че като я дадат в градината, направо да може да си  я кара.... но е 1:24...1:18 са си огромни.....иначе видях такава, но спортна(а той спортна не искаше) в комсед - портокалово оранжева - 50 лв....много хубава също....
А тези в марсел били цяла серия....все много готини...та ако му хареса, ще има допълнения....даже колегите на мъж ми като я сглобявал в офиса решили че си я е купил за него си Simple Smile))

# 5
Чудесно, че сте намерили нещо, което ще зардва малчо. Аз съм с огромен проблем. Моят си пожела Мандала дизайнер на Равенсбургер, но в БГ май изобщо ги няма. И се чудя с какво да го заменя... Весели празници!

# 6
  • София
  • Мнения: 44 041
това нещо дори не съм го чувала... Crazy Crazy Crazy

Дано намериш нещо подходящо...или да си смени детенцето ти желанието Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт