Благодарност!

  • 741
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Мили майчета,

Искам в един отделен постинг да поднеса своите най-сърдечни и искрени благодарности за това, че през всичките месеци от втората ми бременност, форумът беше за мен спасителен пристан във ваше лице! И занапред ще е така, знам!
Имах безкрайно трудни и тъжни моменти и ако не бяхте вие, просто не съм убедена в какво състояние щях да бъда сега.
Аз съм една жена, която е преживяла само преди две години изключително тежка нервна депресия и е много леко да попадна обратно в лапите й.
Благодарение на вас и милите ви думи, без да ви познавам лично, стотици пъти си стъпвах на краката и възвръщах радостта си от живота.
Като че ли и у дома нещата се хармонизират с ваша помощ - дори мъжът ми все пита какво става във форума. Момченцето ми също ме подпитва шеговито.
Ще гледам и аз като вас да помагам с каквото мога винаги.
Благодаря ви много много! Бъдете здрави вие и семействата ви до дълбока старост!
Успех и щастие на всички!
С много признателност: Деси

# 1
  • Мнения: 5 370
Мило мамче,аз пък съм "Млада Стара"мама-на 34 за първи път.....и за всичко почти се информирах оттук,и намерих приятелки,и ми помагаха със съвети...........а като си намерих след раждането поздравителната темичка-чак се разплаках от кеф Hug  bouquet
П.С.аз пък съм шемет с уклони към хипохондрия......така че...те разбирам напълно. Heart Eyes

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 smile3525Много успехи,щастие и обич и в твоят живот Alexa newsm51

# 3
  • Мнения: 367
Здравейте и от мен,

 И за мен това е втора бременност и когато бях бременна първия път нямаше подобни форуми. Сега е много по-лесно и приятно. С нетърпение чакам като се прибера в къщи да отворя форума и да видя какво ново, да помогна с нещо ако мога и така. Всички майчета сте много готини и е много, много полезно за всички нас. Нашият татко също все пита - какво ново има, даже се зачита с мен от време на време. На всички желая лека бременност, здрави и засмяни бебенца и дечица. Само приятни и весели мигове.

# 4
  • Мнения: 5 577
Приятно е да про4етеш такива мили думи.
Аз през цялата си бременност четох саита, но не и форума - просто не съм го видяла. Тогава дори незнаех "какво е това животно"  Crazy
Ако тогава бях потребител, това щеше да ми помогне много, и да ми спести хиляди сълзи и притеснения. Нямах представа от бременността, а и нямаше кой да ми каже (приятелките ми са далееееч от този етап).
Добре, че сега намерих момичетата тук (и някой друг татко).
Успех ти желая, извинявай, че ти се намесвам в темата. Hug

# 5
  • Мнения: 2 784
Ами, аз пуснах една сълзичка. Всичко хубаво ти желая, мила, нека лошото завинаги е останало зад теб и скоро да се радваш на едно хубаво и здраво бебче.   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 2 217
Приятно е да про4етеш такива мили думи.
Аз през цялата си бременност четох саита, но не и форума - просто не съм го видяла. Тогава дори незнаех "какво е това животно"  Crazy
Ако тогава бях потребител, това щеше да ми помогне много, и да ми спести хиляди сълзи и притеснения. Нямах представа от бременността, а и нямаше кой да ми каже (приятелките ми са далееееч от този етап).
Добре, че сега намерих момичетата тук (и някой друг татко).
Успех ти желая, извинявай, че ти се намесвам в темата. Hug

О, това е много хубаво намесване! Laughing
Тук всеки може да си изкаже благодарността към другите майчета! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт