пъпки по тялото

  • 3 362
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Здравеите от 2 сед.имаме пъпки по кра4етата и по гърба много странни,пържо са 4ервени петна после се палнят с вода,педиатърката каза 4е е алергия пие капки Fenistil и крем за мазане Елоком,но продалжават да и излизат,кога мовем да се иследваме,бебето е на 6 месеца

# 1
  • Мнения: 1 353
Елокома доколкото ми е известно е кортикостероиден крем..... Предполагам си наясно с това какво му причиняваш мажейки го с този крем.Не се учудвам че продължават да избиват-характерно за кортикостероидите. В алергия към какво се съмнява педито?Заведи детето на друг лекар и направете изследвания.А за алергиите до колкото знам тези тестове се правят мисля след 3 г,но това не пречи да пуснете другите изследвания.

# 2
  • зад кестените
  • Мнения: 794
Елокома доколкото ми е известно е кортикостероиден крем..... Предполагам си наясно с това какво му причиняваш мажейки го с този крем.Не се учудвам че продължават да избиват-характерно за кортикостероидите. В алергия към какво се съмнява педито?Заведи детето на друг лекар и направете изследвания.А за алергиите до колкото знам тези тестове се правят мисля след 3 г,но това не пречи да пуснете другите изследвания.
      иаз така мисля  направевете изследвания на детенце , желалая ви здраве.

# 3
  • Мнения: 698
Съветвам те да заведеш детето на специалист, за повечето педиатри всичко е "алергия". Противоалергичните препарати не са безобидни и не могат да се пият или мажат просто така. Не искам да те стряскам, но съм имала алергично дете. Вече се оправи, благодарение на хомеопатия. Успех, мила! Peace

# 4
  • EU
  • Мнения: 164
Противоалергичните препарати не са безобидни и не могат да се пият или мажат просто така. Не искам да те стряскам, но съм имала алергично дете. Вече се оправи, благодарение на хомеопатия. Успех, мила! Peace
newsm10

# 5
  • Мнения: 3 376
Их,алергия Rolling Eyes
Каза ли от какво,поне предполжения някакви изказа ли?За педиатрите почти всичко е алергия ooooh!

Аз също бих те посъветвала да се обърнеш към някой добър хомеопат или поне потърси ощя лекарски мнения.

Общи условия

Активация на акаунт