Peg Perego Aria OH Completo vs. NeoNato Piuma?

  • 2 184
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Мами, много моля да споделите отзиви за тези модели колички -
http://www.martis93.com/component/page,shop.product_details/flyp … uemart/Itemid,42/
http://www.martis93.com/component/page,shop.product_details/flyp … uemart/Itemid,42/
Момчето ми е на годинка и два месеца, ходи отскоро - и обикновено не в моята посока, нужна ми е удобна лека количка с една дръжка, не триколка, възможно по-широка, да има полегнало положение на облегалката (все още спи по около час навън). Вероятно ще трябва да сменя чувалчето за крачетата с по-топло за зимните разходки, но това е най-лесното. След доста ровене се спрях на тези двете, разбира се, ще погледна и на място в магазина, но друго е мама с опит да помогне - моля за впечатления от ползвалите bouquet благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 4 428
Има мноого мнения и за двете колички. Пусни търсачка.
Аз лично бих си взела Ариата без замисляне пред Пиумата.

# 2
  • Мнения: 5
Теми има, да, повечето в архива, повечето не ми се отварят, незнайно защо.  В гугъл прочитам част от изречение, но дотам - архивът дава грешка, а онлайн пиума изглежда по-добре - и по-широка.  Ако не те затруднявам - без замисляне би си взела, защото си чела добри отзиви и помниш, че Ария е за препоръчване, ползвала си или как?

# 3
  • Мнения: 4 428
Ариата я имам, но още не съм я ползвала. Ще е за новото бебе.
На картинка може и да ти изглежда широка, но Пиумата  една от най-тесните възможни модели. Всъщност това й е основния недостатък. Иначе не е лоша.
Ариата е доста по-комфортна, като кош за бебето  Peace

П.П. Явно има проблем с архива. Иначе има една тема от над 20стр само с мнения за Ариа  Peace

# 4
  • Мнения: 126
И аз бих препоръчала Ариата. Ползвала съм я и съм доволна. Другата също много ми харесва на външен вид, но наистина на снимката изглежда по-широка отколкото е в действителност. Ако темата за Ариата продължи да не се отваря, мога да напиша мнение и тук, но там информацията е 100 % изчерпателна.
 

# 5
  • Варна
  • Мнения: 634
Пиумата наистина е ужасно тясна, гледах я защото и аз се двуомях точно между тези двете . В крайна сметка взех Ариата, много съм доволна .

# 6
  • Мнения: 307
И аз съм с Арията от няколко месеца,много съм доволна.Мони също спи навън ,удобна е за спане ,само съм сложила термочувал ,защото покривалото за крачета е тънко за зимно време Peace

# 7
  • Мнения: 5
Момичета, много благодаря! Решението взето окончателно, остават нелеките – но толкова приятни - терзания за цвета  ooooh!

veselina_s_p – страхотно е това, че очакваш още едно вълшебство! Пожелавам лека бременност и най-светлата среща със здрава, хубава, добра, умна и обичлива Елена, да те радват много с палавата Магдалена!   bouquet

naidy, Росица, *Ави* - благодаря! Hug

# 8
  • Мнения: 4 428
veselina_s_p – страхотно е това, че очакваш още едно вълшебство! Пожелавам лека бременност и най-светлата среща със здрава, хубава, добра, умна и обичлива Елена, да те радват много с палавата Магдалена!   bouquet

Много ти благодаря за хубавите пожелания  Hug
Успех в избора на цвят  Peace

# 9
  • Мнения: 5
aaa... ясно, значи ти си била добрата фея! bouquet  bouquet  bouquet
За пръв - нито секунда колебание, поръчах днес, идва утре, цвят Корал от колекция '09, в момента са на промоция 10% (всички колекции, всъщност) - вносител Вито де Симоне, пловдивска фирма.  Глобалното село голяма работа, не се губи нито миг - виртуално, в харченето - след известно време, оказва се, съвсем реално  Thinking
Ето сайт, ако Арията на Принцеса Елена има нужда от окомплектоване някакво - и за другите мами, на които предстои подобен избор:
http://www.vitodesimone.com/
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт