Подаръци за Коледа - от къде?

  • 1 627
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 507
Мили мами
Намислихти ли вече от къде ще купувате подръците на децата за Коледа?
Моля нека да си споделим хубав магазин за играчки - къде в София? Защото както всичко в България така е и с магазините за играчки - точно по Коледа изваждат най големите буклуци и ги продават на невероятни цени.
Аз имам питане за магазин Джъмбо- как са цените, добре ли е зареден...?

# 1
  • Мнения: 3 161
Джъмбо е супер добре зареден, да. Изборът е огромен. И цените са към ниски. Но все пак и качеството не е най-най-високото. Моят любим магазин в момента е Пино в Борово (до 20 ДКЦ; ул. Царица Елеонора 16), продават качествени еко играчки, много естетски, интелигентни, но и цените са по-високи.

# 2
  • Мнения: 1 001
Джъмбо е много добре зареден и с достъпни цени.Той е от магазините дето влизаш и купуваш ,купуваш ,купуваш.... има много хубави е евтини неща и не се усещаш как си напълнил количката Whistling  препоръчвам ти го ако не си ходила.А иначе аз пазарувам играчки и от метро и хиполенд.

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 09:08 от галиа

# 3
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Тази година накупих подаръците от Джъмбо и от Вега тойс - http://www.vegatoys.com/
Цените са повече от прилични и успях да купя много подаръци.  Party

# 4
  • Мнения: 5 026
Миналата година купувах от http://www.vegatoys.com/, не съм очарована от качеството.
Джъмбо ми е далечко, но винаги когато сме в София, го посещаваме.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мисля да пазарувам от Марсел.

# 6
  • Мнения: 512
Аз вече купих подаръците за децата от "Джъмбо" и "Комсед".  Gift

# 7
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Защо пък само от София? Rolling EyesХайде и аз от Пловдив ще се включа.Мисля да търся подаръци за децата си от Хиполенд-а.Други мнения?

# 8
  • Мнения: 507
Много мреси за мненията за Джъмбо - определено ще го посетя  Naughty.
Но мисля да отскоча и до Метро..
А и Марсел ми харесва много...макар че цените са високи, каквото и да сме купили грешка няма.

# 9
  • Мнения: 507
Олее какво човече съм сложила - исках друго но май още спя.. Laughing

# 10
  • Мнения: 332
И аз до Джъмбо мисля да се разходя, избора найстина е доста голям.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 507
Ох, сега четох една друга тема за Джъмбо подхваната явно от недоволна служителка и направо се обърках..
Но определено ще отида... то ако говорим за боклуци стоки - има ги навсякъде, спор няма..
Ние миналата година по препоръка за по-ефтино ходихме на Илиянци за играчки - направо ужас.. купихме , подарихме , и децата като отвориха кутиите то бебетата леко чернички - потъмняла гумата от стоене..Кой знае от коя година бяха..и колко опасни също..А не ни излезнаха кой знае колко ефтини - дадохме сума и пари за тях..- например в магазините на нашия пазар щях да им взема къде къде по хубави и на по -добра цена, но..
Така че ще ида в тоя магазин и ако човек има време да разгледа по добр стоката преди да я купи по малка е вероятността да го измамят. А за подарък е особенно неприятно...И в Марсел ще отида. Там също са китайски но повярвайте ми от китайск до китайски разликата е огромна.

# 12
  • Мнения: 148
Аз ще купувам и от"Джъмбо",и от "Марсел" Peace

# 13
  • Мнения: 180
Момичета,дайте координати на магазини Джъмбо и Марсел

# 14
  • Мнения: 12
Аз да си кажа:Джъмбо изобщо не ме кефи!Според мен са големи боклуци играчките им.Каквотот и да съм купила оттам винаги се е оказвало пълен боклук!Дрехи-понякога купувам оттам,но играчки-не.Имат хубави чинии,вази др..Предпочитам да дам повече пари заCHICOO,отколкотот да дам нещо вредно на детето ми.Не ме бият парите през ръцете,но детето ми е по-важно Thinking

Общи условия

Активация на акаунт