Съвет за активна гимнастика

  • 942
  • 10
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 697
 Praynig
Моля ви дайте съвет.Харесах си тази на Фишър прайс (само че от някоя мама).Само че се чудя дали не е опасно да дръпне играчките и да се халоса с това пластмасовото по средата.А и като почне да се изправя дали няма да и опира главичката.
Моля ако някой я има да пише  Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 6 712
Не знам за коя точно говориш, но и моята активна гимнастика има такива пластмасови играчки. Просто следях беба да не се халоса с тях. По-натам като почне да седи и да държи в ръчичка някоя играчка и да я размахва, пак има риск да се удари. Гледай да си около бебето! Simple Smile Hug

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 697
Ето тази

# 3
  • Мнения: 123
Ние имаме същата даже вече ще я пускам в продавалника защото не ни трябва.Това в средата което те притеснява са две пеперудки който са от плат и едно че са вързани и не може да ги събори , пък и да ги събори са леки.Другите играчки са със закачалки, които не се вадят твърде лесно от кукичките и докато е малък бебчо няма достатъчно сила да ги извади.Аз лично никога не съм се притеснявала, а бебчо никога не се е удрял с тях. По мое мнение играчките не са твърде тежки това е Фишър Прайс все пак там всичко е премислено.Що се отнася до седналото положение от моя опит мога да кажа че до тогава вече активната гимнастика няма да му е интересна.

# 4
  • Мнения: 4 784
Бих ти препоръчала такава активна гимнастика - http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_106&products_id=1876. Имам такава, имам и тип килимче, каквато ти си харесала, но от опит мога да споделя, че първата е много по - функционална и дори все още малкия си играе с нея, докато килимчето му беше интересно за доста по - кратко време.

# 5
  • Мнения: 227
Определено с гимнастиката килимче ще може да си играе след 3 мес. възраст до около 7 мес. Поне моя разбойник не се задържаше много в нея след като разбра че има и много по-интересни неща от бебешките играчки  Crazy
veni9 е права и аз съм на мнение че нейната гимнастика е по-функционална  Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Гимнастиката е много стабилна и няма как да се огъне, за да удари детенцето (самите скоби са мушнати една в друга  и си трябва сила, за да се разглоби).
Ние ползвахме такава и до последно дъщеря ми дърпаше играчките (вее е на 11 месеца) , но я продадох, защото няма къде да слагам новите съоръженив, с които се сдобиваме .
Пепоръчвам ти я, определено  Peace

# 7
  • Мнения: 332
Veni9 - и ние имаме същата гимнастика, уникална е, пее,свири и малкия и каките с голям кеф си играят. А едно такова килим4е е интересно месец-2 и до там. Препоръчвам и аз Чикото  Peace

# 8
  • Мнения: 533
Ами аз все пак си мисля,че мекото килимче си има своите предимства.Моето дете се научи така да се обръща и да пълзи,да протяга ръчички да хваща.Докато твърдите играчки  на 7-8 месечна възраст се заменят с уолкър или проходилка и куп др.подобни бебешки изкушения.

# 9
  • Мнения: 4 784
Ами аз все пак си мисля,че мекото килимче си има своите предимства.Моето дете се научи така да се обръща и да пълзи,да протяга ръчички да хваща.Докато твърдите играчки на 7-8 месечна възраст се заменят с уолкър или проходилка и куп др.подобни бебешки изкушения.
С пластмасовата активна гимнастика също може да се научи да протяга ръчички и да хваща висящите играчки, а и да натиска светлините и музиките. Аз също я поставях на меко, така че когато искаше, спокойно можеше да се обърне.

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 697
благодаря на всички за отговорите,реших да си я купя  Heart Eyes за бебето де  Blush

Общи условия

Активация на акаунт