БОЛЕЗНЕНИ БОЛКИ В ГЪРДИТЕ

  • 1 556
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Момичета,много се извинявам за новата тема,но не можах да открия информацията ,която ме интересува,въпросът ми е  бременна съм в 8 гестационна седмица и от 1 ноември ,повече от месец имам болки в гърдите ,а от известно време имам и сърбежи,моля отговорете ми до кой месец продължават тези болки
благодаря предварително!!!! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 919
ох това съпровожда цялата бременост-гърдите стават по-големи..а след раждането......пак същата работа/докато кърмех/, но се свиква.Поне при мен, може би при другите е нямало болка.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
аз имах такива болки до 4 я месец.

При всеки е различно за болките.Мажи си гърдите,за да не те сърбят и да нямаш стрии

# 3
  • Мнения: 9 973
индивидуално е

# 4
  • Мнения: 146
много ви благодаря на всички за отговорите,а вие на мнение ли сте ,че продуктите на мустела за добри,защото вече трябва да си купувам  Simple Smile  нещо за мазане

# 5
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Индивидуално е това за продуктите. Всяка кожа е различна и ако при един действа добре, при други не помага или предизвиква дори алергии. Моят съвет е да си вземеш мострички на продуктите, на които си се спряла и като ги сравниш да избереш това, което е най-подходящо за теб. Леко бременеене

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Адски неприятен ми беше този момент. При мен премина може би към края на трети месец.
Различните марки козметика действат при всеки различно, а при някои дори не действат. Аз не успях да се спася от стриите.  Sad

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз се мажа с Мама Дона на Чико.Засега съм доволна,но все пак е рано да се каже.

tani4ka___ ,пробвай различни мазила и ще намериш твоето.Важното е да се се мажеш

# 8
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз ползвах продуктите на Мустела и съм доволна, също ползвах и продукти на чико - мама дона Hug
Лека бременност ти пожелавам!

# 9
  • Мнения: 4 433
аз имах такива болки до скоро.

# 10
  • Мнения: 543
Мустела ползвам за бебето, много е добра, предполагам, че и за бременни нещата са добри.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 743
Напрежение в гърдите имах само в начална бременност, т.е. до началото на 3ти месец. Сърбежи по кожата имах през цялата бременност. Гърдите ми нараснаха значително и ме сърбеше при разтягането на кожата. Поне този път не получих стрии.

# 12
  • Мнения: 512
Едно от неразположенията по време на бременност.
Няма нищо тревожно, ще отмине.
  Peace

# 13
  • Мнения: 104
Аз имам същия проблем и да те "успокоя" така ще е до края. От началото когато разбрах че съм бременна, до ден днесшен си ме болят и сърбят. Сърбежа го премахвам като се мажа, но болката и напрежението си остават. Споко и лека бремемнност  Hug

# 14
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз имам същия проблем и да те "успокоя" така ще е до края.
Не е гаранция,че и при нея ще е така.При всеки е издивидуално,както са споменали някои момичета вече.
Аз например имах напрежение в гърдите само 2 седмици в самото начало преди да си направя теста.Сърбеж имах след раждането,когато ми слезе млякото и то само за няколко дена. Peace

Общи условия

Активация на акаунт