Искам такава елха

  • 1 766
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830


Доколкото виждам има сребристи играчки и черни, бели, но не знам къде мога да купя бяла елха и черни играчки. newsm78

# 1
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
днес гледах в бриколажа - пловдив - и бяла елха и черни ирачки - бяха в отдела за осветление - май са с лампички. - честно казано малко зловещо ми изглеждаха

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 953
В Бриколаж и в Практикер гледах...има и елхи /бели/ и играчки, черни панделки със сребро и всякакви
шукарийки в черно
Много ме грабнаха и мен черните играчки, заглеждах и черните елхи  Embarassed
В крайна сметка не събрах смелост да си купя.
Нещо съм в тъмен период, превръщам се в Мортиша  Wink

# 3
  • Мнения: 3 830
На мен ми харесват черните играчки понеже са различни и нестандартни. Мисля, че в комбинация с такъв вид лампички елхата все пак изглежда наистина много добре.
Тогава ще ходим на шопинг в Бриколаж или Практикер. Peace  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 926
Бриколаж  Peace
И аз ги загледах, обаче си имам зеленка елха и не взех.
Но определено ми хареса бялата елха.

# 5
  • Мнения: 4 290
И аз видях в Бриколажа. Много фешън, ама една такава призрачна ми е. На подобна елха предпочитам да се радвам от разтояние, не я искам вкъщи.  Grinning

# 6
  • Мнения: 373
Елхата от първата снимка е много хубава .Изглежда ми по-скоро направена от световоди , които провеждат светлината на лампичките, отколкото бяла newsm78

# 7
  • Мнения: 677
На мен ми изглежда като нарисувана.
Нещо не ми е истинска.
Да  не си я свалила от някоя детска книжка??? Mr. Green

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
В момента продават елхи и играчки навсякъде, всякакви. Купуваш си от Метро, Практикер или Бриколаж и си имаш! Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 1 174
На подобна елха предпочитам да се радвам от разтояние, не я искам вкъщи.  Grinning
И аз така-харесва ми много,но нямам кураж да внеса подобно нещо в дома си.

# 10
В Бриколаж има такива елхи и играчки. Едно от момичетата беше постнало подобна елха в темата за Коледна украса. При нея се беше получило много стилно , но както казаха и другите доста призрачно  Mr. Green Хъхъ и голямо увиване ще падне с тия лампички.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт