Депутати разплакаха бъдеща майка

  • 17 459
  • 353
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 356
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-12-06&article=258561

"Дайте да ви направя едно in vivo (на живо), като не можете ин витро. С тези думи депутат успя да разплаче една млада жена на заседанието на здравната комисия в четвъртък вечер. Само преди седмица тя е загубила детето си при поредния опит ин витро.
На заседанието се разискваха преимуществата и недостатъците на новия фонд, който трябва да подпомага финансово бездетните двойки у нас. Младата жена е председател на една от трите пациентски организации, които защитават правата на жените с репродуктивни проблеми. Тя заедно с другите две председателки бе седнала на масата на депутатите, за да изкаже становището на потърпевшите.
Вместо да се чуе думата им обаче и трите жени станаха жертви на неприлични подмятания. Ама ние можем да ви направим бебета, след като имате проблеми, беше друга от репликите към тях. Тези словесни изблици накараха председателя на здравната комисия доц. Борислав Китов да каже: "Стига най-накрaя с това ин виво."


все си мислех, че не мога да се изненадам от нищо, свързано с властта, но този изключително дебелашки и тъпоумен цинизъм ме потресе. при това, на заседанието е имало журналисти и други външни хора...


# 1
  • Мнения: 2 401
Защо не е споменато името на Путьото?

# 2
  • Мнения: 5 228
И на мен ми се дорева като поставих на мястото на жената. Умът ми не го побира, как може изобщо да му мине през тъпата тиква такава шегичка. Да се шегуваш, и то по този начин, с най-съкровеното и най-личното за един човек, е признак на липса на всякаква мисловна дейност и преценка. Амеби.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Как може да има такива безчувствени и невъзпитани хора?

Ако му се струпат тези проблеми на главата,няма да мисли по този начин.

# 4
  • Мнения: 980
Аз нямам думи и онемях пред такова безочие, дебелокожие и дебелашко поведение.

Като цялото управление на тази изстрадала държава.........

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354364.msg9449157#msg9449157
Трябва да имат пълната ни подкрепа.Нещата имат малко развитие

# 6
  • France
  • Мнения: 726
Кой е Председателят на Здравната Комисия? #2gunfire

# 7
  • Мнения: 7 107
Това недоразумение има ли си име?  Close

# 8
  • Мнения: 6 029
Ми то не едно, явно са няколко.
Ох, като ще взема пушката.... писна ми.

# 9
  • Мнения: 4 585
Депутат може да бъде отзован.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 356
Кой е Председателят на Здравната Комисия? #2gunfire

ето ги сладурите от комисията:
http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=5&acti … =show&gid=164

още нямам информация кои точно са били кандидат-оплодителите, но ако разбера - ще ви информирам. полезно е да се знае...

# 11
  • Мнения: 335
Сигурно го е казал, за да подкрепи законопроекта да се пенсионират на 55 г. с 1500 заплата.
Искат го, щото от тежкия депутатски труд щели да полудеят след 55 г., ако не се пенсионират.

Като гледам - трявба да ги пенсионират още при избирането им и да им даваме тези пари, за да не влизат изобщо в парламента, че там проблемът им явно се задълбочава.


# 12
  • Мнения: 335

Гледам: 16-17 члена.
Въпросните членове следва да бъда отрязани (от парламента).

# 13
  • Мнения: 2 070
то като ги гледам всички са на Виагра.КАНДИДАТ ОСЕМЕНИТЕЛИ Sick
бЕЗУМНИЦИ ТАКИВА,ДА СЕ ГАВРЯТ С НАЙ -МИЛОТО ЗА ВСЯКА жена Confused

# 14
  • Мнения: 47 893
Жената не е трябвало да плаче, а да ги навре в кучи г*з тия малоумници. Че са малоумни и цинични знаем, но и журналистите какви са, та не са го направили по- голям въпрос...та те едва ли не го описват като весел виц!!!Ох, не знам вече, все повече ме е срам и яд че съм тук, в тази безумна държава, и се отчайвам че нещо ще се промени...ох, така се ядосах, че ...

Общи условия

Активация на акаунт