За храненето до 18 часа...

  • 4 282
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 738
Така... Има ли ефект, ако последното хранене е до 18 часа? През деня ям каквото искам, но след 18 само вода. Ставам към 11 и си лягам към 1. Да продължавам ли или да не се мъча?
Също така 3-4 пъти седмично час и половина след закуската правя 40-минутна тренировка - тежести и малко кардио. След нея 2 часа не ям.
Правилно ли е? Благодаря предварително Hug

# 1
  • Лондон
  • Мнения: 403
Няма ефект при хранене до 18 часа.Има ефект при хранене до 16 часа.И през деня разумно хранене т.е. ограничено количество.

# 2
  • Мнения: 738
Добре, но при положение, че ставам в 11, а до 16 часа са само 5 часа...  Rolling Eyes Пък и заспивам към 1, това значи 9 часа без храна... Или личния режим няма общо със случая?

# 3
  • Мнения: 2 959
Красива Бургазлийке, според мен ако режима Си го приемаш като мъчение, трябва да го спреш или пригодиш според вкусовете и нуждите Си, тогава той ще даде някакъв ефект. Ако огладняваш измести последното хранене докъм 19- 19.30ч ако по такъв начин ще Си по доволна от това което правиш. Но за да имаш ефект много важно е не да злоупотребяваш през деня с кол- вото и качеството на храната Си, а да се храниш балансирано и с добре подбрани избрани храни. Поздравления за вмъкнатият спорт, тялото няма да го забрави! И не изневерявай на подписа Ти, живота е кратък, наслаждавай му се, а не се "мъчи", Наоми!

# 4
  • Мнения: 738
Еее, ама направо ме засрами Blush Не съм се изразила правилно, не ми е проблем да не ям вечер, не огладнявам, но така ми отпадат едни доста приятни занимания - като вечери с приятели, например.  Grinning С количеството на храната не злоупотребявам, но за качеството не мога да кажа същото... Не целя да свалям, а просто да поддържам килограми, тъй като сега си стоя повече в къщи и взе да ми се отразява... Благодаря, Калида, за красноречивото Ти мнение, наистина ме накара да се усмихна  Grinning  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 959
...Не целя да свалям, а просто да поддържам килограми,...
Чаровнице, не съм си и помислила че при Теб има излишни кг, не Ти е присъщо! Радвам се, че се усмихна, всъщност не забравяй да го правиш, отива Ти! Успех с бизнеса, предприемчиво Момиче и не забравяй да търсиш удоволствието дори и в най- тежките режими и спорта!

# 6
  • Мнения: 738
Най-искрено благодаря  Hug

# 7
  • Мнения: 4 678
 PeaceЩом си лягаш в 1 часа...при теб е мъка Peace
Важно е какво ядеш вечер....не в колко часа Peace

# 8
  • Мнения: 738
Ясно, Поци, на протеина ли да наблегна?

# 9
  • Мнения: 4 678
Ясно, Поци, на протеина ли да наблегна?
Да Hug
...аз отдавна чета тук.........в Диети.......и все се каня да питам тези мами които съветват да се яде само до 16ч...как човек трябва да се храни и кога да му е последното хранене ....ако работи на 3 смени Peace
..и не трябва ли храненето да е съобразено с начина на живот.... Peace

# 10
  • Мнения: 2 959
...на протеина ли да наблегна?...
Наоми, и при мен вечерята е зелена салата със някакъв протейн, по- дълго време се разгражда и задълго засища!
...и не трябва ли храненето да е съобразено с начина на живот...
Разбира се че трябва, Атлете, и Ти го знаеш перфектно това, нали?! Тоз аватар Ти допада повече от предишният. Хубав и смислен подпис, Поци, но едва ли си го написал от собствен опит, предполагам; в личен план имаш досег само с красиви представителки на нежният пол, нали?!

# 11
  • Мнения: 4 678
Калида,Калида...появяваш се от дъжд на вятър и ме разбиваш  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 7
мисля че това са глупост.храненето трябва да е съобразено с начина на живот.зависи в колко лягаш и вечер се яде по малко-докато някои правят обратното

Общи условия

Активация на акаунт