Велинград или Сандански?

  • 7 139
  • 15
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Решихме с майка ми ,баща ми и сестра ми и двете мъничета да отидем до Велинград или Сандански за около 5 дни.Само,че не можем да решим къде ще е по добре и къде ще ни излезе малко по -евтино Rolling EyesПокрай рождения ден и подготовката за отоплението,те нямат голяма възможност,а и аз де.
Та дайте предложения,ако може да споменете и някакви оферти с цени ,ще е много добре.
Първоначално мислехме да отидем до морето с тях,но на Бети и става доста лошо като пътува,та даже незнам и това как ще го издържи.А й както споменах,финансово са далеч от морето за момента,а и баща ми от 1 е на работа,та трябва да побързаме.
За тази година някой ходил ли е някъде на едно от двете места?Къде ще ни е по-добре с двете малки?Аз съм ходила и на двете,ама доста отдавна и почти нищо не помня.

# 1
  • Мнения: 1 381
ами зависи какво иската. Сандански е по - топло, има два страхотни  парка, и като че ли е по оживен от към туристи. Велинград е като че ли по планински.

# 2
  • Мнения: 234
Привет!
Преди два дни се върнах от Велинград.От години ходя там -хотел"Велина".На нас с децата много ни харесва.Има басейни природата е невероятна има и хубави кръчмички за "отмора".Ако те интерисува нещо питай...

# 3
  • Мнения: 1 399
Здравей!
В Сандански сякаш, сега, лятото, ще е много топло. Там е най-подходящо да се ходи м.май или септември.
Във Велинград също има топли минерални басейни и борови гори. Малко по-високо е само и ще е по-прохладно.
Ако става въпрос за юли-август, бих избрала Велинград.
За цени не мога да помогна, съжалявам  33uu

# 4
  • Мнения: 93
Ами аз живея на 15 км. от Велинград, почти през ден ходим във там на кафе, на разходки на Клептуза, където возим малкия на водно колело, има много почиващи, а и нови хотели. Една моя позната работи на рецепцията на хотел " Велина", но не знам как са им цените, ако искаш мога да ти дам координати на хотела. Като добри хотели още мога да ти спомена " Двореца", " Олимп", преди два - три дни откриха и един нов, но не му запомних името, има и частни квартири на които цената им мисля че е 7 лв. на легло. Мисля, че знаеш, че има много минерални извори, минерални басейни, ех като бях слабика, ходихме и по плажовете, ама ...... Ами това е, ако имаш нещо за питане питай, иначе ти пожелавам хубава почивка на цялото Ви семейство, където и да изберете. Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 469
И аз препоръчвам х-л "Велина"във Велинград. Ходихме преди 2 седмици и останах много доволна. Като се върнем от море може и да повторим. Има открит и закрит басейн. Цената на двойна стая е 60лв.

# 6
  • Мнения: 7 106
На Сандански е подходящо да се ходи или ранна пролет или късна есен, защото сега там е много горещо. Иначе парка е приказен, да не говорим за басейните с минерална вода и чистия въздух.
На Велинград също съм ходила, за последно по-миналата зима. Ние също отсядаме в хотел Велина и съм много доволна. Природата е страхотна, въздуха свеж, мисля че е по-подходящо за малко дете. Има басейн с минеларна вода в хотела, както и още доста басейнчета в града където може да плажувате и поплувате. Нямам актуална информация за цени обаче.

# 7
  • Мнения: 234
Може да се добави за "Велина" доста добър ресторант,учитив персонал,а и закрит басейн,джакудзи,парна баня,сауна и невероятни масажи./май стана голяма реклама/ newsm78

# 8
  • Мнения: 522
Аз съм за Велинград!  newsm10 Ходила съм там много пъти още от 5 годишна. Препоръчвам ти и местността Циговчарк, която е между Пазарджик и Велинград - спокойно и красиво.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Във Велинград ходихме миналата година на два пъти: първия път - само с мъжа ми /нещо като втори меден месец, ама за два дни Embarassed/ - в хотел "Велина", а после, след морето - през септември - за 4 дни, на квартира.
И двата варианта са приемливи, а ако си на квартира, можеш да избираш точно на кой минерален басейн да идеш да се поплацикаш - не, че ако си в хотел с басейн, не можеш да го правиш, но допълнително се оскъпява почивката. Лично на мен много ми допадна и басейнът, и базата на медицински център "Вита".
Колкото до Сандански - ходила съм отдавна, също ми харесва, но във Велинград определено ми харесва повече. Така го чувствам отвътре, това е обяснението ми Grinning

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сандански - май или след 15-ти септември! Иначе е жега(казват някои)!

За Велинград не знам  Blush

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Благодаря за отговорите.
Решихме да се спрем на Велинград,но ако може някакъв сайт с цени да ми дадете.Хотел"Велина" е добър,ама 60 лв.двойна стая,а за нас трябват две,та 120лв. #Crazy-откъде.Ние ще се задоволим и с квартири,ама ми трябва малко повече инфо и за цени и за място,че и майка ми не иска да тръгва без да е резервирано.

# 12
  • Мнения: 4 629
И аз съм за Велинград. Имаше там един хотел Даото - провери какви са цените там.Има и база на минестерския съвет, ако може някой да ви уреди с карти - много е хубаво, а няма да ви е скъпо. Провери, ако искаш и какви са цените без карта на министерския съвет.

# 13
  • Мнения: 2 596
Аз съм за Велинград също. Иренка, добър избор сте направили.  newsm10 Страхотно планинско градче, за топлите минерални басейни няма да говоря. Аз ходя там всяка година, защото имам много роднини и за цени не мога да помогна. Но по-добре идете там, на място ще намерите.

# 14
  • sofia
  • Мнения: 482
И аз подкрепям Велинград, най-вече заради климата.
Също искам да вметна, че във Велинград има частна детска млечна кухня по 1,50 лв. за три яденета по 300 мл. порцията. Готват хубаво, намира се в комплекс "Милениум" близо до централнта улица и градския централен плаж.

Общи условия

Активация на акаунт