Валенсия сама с бебе през декември?

  • 842
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 152
Чудя се - дали е 'уредено' всичко за ходене с количка (асансьори в метро, по-просторни тоалетни и т.н)?
И ако да, евентуално какви пречки може да имам, за които не се сещам.  Thinking
Сещам се примерно - времето (сега там е около 10 градуса, но влага и съответно - по-студено и така незнам дали ще мога целия ден да прекарам навън newsm78), непригодени за 'студове' апартаменти (в този, който съм тръгнала при приятелка имало газова печка !), вход в музеи с количка, обществени тоалетни ...
Планирам (евентуално) от 10 -  17 декември с Уизеър.
Много благодаря за всякакви мнения и съвети!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Убедила съм се, че е много по-лесно да се ходи с едно дете когато е бебе в количка от колкото като порастне. Моите деца ги разнасяме от едномесечни насам натам. Малкия беше на 10 м. когато бяхме във Валенсия. Яде, спи, вози си се в количката, до като батко му почти 6 годишен непрекъснато мрънкаше, че е уморен, заспиваше вечер в ресторанта........... Случвало се е да го возим в количката на брат му за да си почине. Ние във Валенсия бяхме през май и тогава беше много топло, не мога да ти помогна за времето, но за бебето исках да ти кажа да не се притесняваш.

# 2
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ще пусна линк към темата ти в испанската ни тема, има много мами от Валенсия, ще ти дадат добри съвети.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 152
благодаря! Hug

Общи условия

Активация на акаунт