Момичета как биха го приели вашите майки като подарък за рожден ден ?

  • 2 092
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 522
Тя темата е за красива баба ама като няма такъв форум да питам тук  Crazy.
Всяка година като дойде на мама рожденния ден или пък друг повод да й се подарява подърак изпадам в амок. Жената има 3 гардероба с дрехи и сигурно около 50-60 чифта обувки (тук ме бие и мен), в момента има 3-4 парфюма, други подаръци като сувенири,домакинска посуда, ел.уреди, козметика и т.н. не ги признава и не им се радва истински, подарихме й златна гривна за Коледа та и злато отпада, та пак съм в дилема голяма.
Вчера ходих на козметик и ме осени свежата идея да й подаря .... козметични процедури. Да кажем едно леко почистване на лице и 5-6 масажа, които се правят през 10-на дни, какво ще кажете, а?
Искам да я зарадвам истински и да де почувства добре, защото откакто тате почина  Cry Cry Cry добре, че живее наблизо и се занимава с децата, щото иначе е сама с кучето...
Подхвърлих й на майтап - нищо не каза т.е. не ме озя, защото обикновено така прави, когато искаме да похарчим някой лев за нея.
И още 1 въпрос р.д. е на 22.08 - би било добре да започне процедурите преди него нали - премерно от 01.08 ?
п.п. да кажа, че тя в козметичен салон не е стъпвала сигурно от 15 години, за разлика от фризьорския и е младежки тип, т.е. на 54 години е, ама не й личат - особено на фигурата.

# 1
  • Мнения: 6 243
Идеята ти е супер, аз съм го правила с майка ми. И тя е общо взето оборудвана с дрехи, козметика, обувки. Всякакви шалове, сувенири и пр. съм й купувала, та накрая й уредих масажи на тялото. С рехабилитаторката, която ги правеше, се знаехме, защото аз ходя в центъра, където тя работи, и се разбрахме като заведа мама, тя да прецени какъв тип масаж ще е най-подходящ - релаксиращ, антицелулитен и пр. Най-трудната част се оказа воденето, защото майка отказа категорично, та беше голямо увещаване. После се оказа, че и прибирането е проблем, тъй като тя излезе полузаспала и почти заспа в колата на връщане...

На твое място аз бих й дала ваучера или талона или там каквото ти дадат за предплатената услуга на самия рожден ден, за да е изненада.

# 2
  • Varna
  • Мнения: 288
Аз съм получавала такъв подарък(не съм баба обаче Wink)за осми март и се почувствах невероятно.Според мен идеята ти е много добра-всяка жена обича такива подаръци

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
Мисля, че идеята е страхотна, още повече, щом майка ти не е възразила или изразила недоволство, недоумение и пр. реакции, които да те разколебаят. Струва ми се, че в други страни се практикува подобно подаряване, поне имам някакъв спомен за такова нещо. Пък и нали в крайна сметка целта е човекът, който получава подаръка, да се почувства радостен, че дори и щастлив от него? Grinning

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
Приветче,
Чудесна идея!
Ще се зарадва, такъв подарък е много стилен и както чета каква жена е майка ти, ще го оцени и много ще се зарадва!
ЧРД на майчето bowuu

# 5
идеята е супер. newsm10 newsm10 newsm10
всяка жена ще се радва да бъде поглезена - масаж с горещи камъни, спа процедури....... завиждам й благородно.

# 6
  • Мнения: 5 255
Биби, идеята е страхотна  Peace
Моята майка също се притеснява и ми противоречи, когато се харчат пари за нея.
Какво бих направила, в случай че почне да мрънка.
Поставям я пред свършен факт и казвам че съм купила или платила карта за козметични процедури.
Майките го заслужават  Hug Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 291
Идеята е супер newsm74л Аз дори се чудя, има ли жена, която да не се зарадва на тъкъв подарък. И честито на майчето!!

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
bibi - идеята ти не е лоша, НО...

Защо не я пратиш на почивка някъде - тук или в чужбина! Мисля си, че ще и се отрази не по-зле от няколко козметични процедурки  Party

Всички родители мрънкат, когато децата им се "охарчват" за тях! Моите също  Heart Eyes и сега август и 2-мата имат РД, та и аз се замислям вече  newsm78 за подаръци  Simple Smile!
 

# 9
  • Мнения: 6 472
Аз пратих мама на минерални бани по случай рождения и ден Grinning С всичките му там екстри - джакузита, масажи, кални процедури и т.н. В началото много мрънка, че сме се набутали така, но остана невероятно доволна!
Мисля, че идеята ти е страхотна!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 522
bibi - идеята ти не е лоша, НО...
Защо не я пратиш на почивка някъде - тук или в чужбина! Мисля си, че ще и се отрази не по-зле от няколко козметични процедурки  Party
Днес пътува за морето  Laughing- Созопол за 10 дни, но каратата си я плати тя , защото е служител на МО и й излиза супер евтино, а за Гърция съм се замислила , ама другото лято да съберем малко пари като тръгна на бач, че сега ...  #Crazy #Crazy #Crazy

# 11
  • Мнения: 2 978
Майка ми би се зарадвала много.
Страхотна идея.

# 12
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Ей, Биби, стархотна идея!
Моята майка пък има рожден дена на 23.08. и аз тъкмо се чудех какво да й купим, че жената много заслужава нещо хубаво...
Страхотна идея ми даде, сега ще чекна офертите в нета  Grinning

# 13
  • Мнения: 573
И аз мисля че идеята ти е страхотна.Всяка жена ,която държи на външния си вид би се зарадвала на такъв подарък. Hug

# 14
  • Мнения: 2 142
Идеята ти е страхотна. Така както описваш майка си, е точно като моята. Сигурна съм, че много ще се зарадва. Та, ако може ще ползвам идеята ти, за рождения ден на мойта майка. То, и да не може, и я открадна, ти няма да разбереш Laughing, но все пак!

Общи условия

Активация на акаунт