Лесна и красива питка за прощъпулник-моля помогнете с рецепта

  • 13 693
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Момичета, в събота ще правим прощъпулник на бебка, а аз съм много зле откъм месене на питки- досега никога не са ми ставали. Знам , че майката трябва да я замеси,а много ми се иска този път да успея и да я омеся докрай и да я изпека. Доста неща изчетох във форума, но вече направо се обърках  Crazy а има такива красоти...

# 1
  • Мнения: 99
Погледни в темата "Ето моята любима питка, покажете и вашите". Там има много хубави питки и съвети за правенето им. Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 283
ВИЖ тази страница.   Ако нещо не ти е ясно, питай, там е и рецептата за Митковата питка Peace

# 3
  • Мнения: 22 867
ludetina79, погледни ТУКТУК. Имаше още идеи, но за съжаление, не ги намирам.

# 4
  • Мнения: 99
pepika Митковата ти питка е страхотна  bouquet Аз за утре мислех да спретвам питка, че ще имам гости и точно щях да питам в темата за питките. Но тази, която ти си показала ми остана погледа в нея. Преписах си я и мисля да я направя утре. Кажи само като на конци ли става и в какво тава размер я правиш? Отново да кажа-прекрасна е питката ти  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 283
pepika Митковата ти питка е страхотна  bouquet Аз за утре мислех да спретвам питка, че ще имам гости и точно щях да питам в темата за питките. Но тази, която ти си показала ми остана погледа в нея. Преписах си я и мисля да я направя утре. Кажи само като на конци ли става и в какво тава размер я правиш? Отново да кажа-прекрасна е питката ти  bouquet

На конци става тогава, когато усукваш тестото, също зависи и от продуктите вътре. Колкото повече яйца и мляко вместо вода, става перфектната питка, дори и да не е специално оформена. Wink Размера на тавата ми е 30 см. и височина 10 см.

Общи условия

Активация на акаунт