Зашлевете ми един шамар...

  • 3 616
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Да... пак съм тук... пак да рева на нечие рамо... не да търся хора да ме съжаляват, а хора които ме разбират.

Явно съм голяма тъпа патка... след 6 месеца без бившия и преди това почти 6 съвместни години на обиди, все още му позволявам да ме нарани (и на себе си го позволявам, не питайте защо).

Днес дойде да ни види господин бащата. Аз с претръпнало сърце бях с децата на гарата да го посрещнем. Общо взето изкарахме добре... разходихме се, ядохме на вън, след това малко шопинг за децата (той плати) и след това у нас, да види де живеем, как живеем... Май остана впчеатлен, не знам.

Децата се забавляваха добре с него, аз от страни следях и се питах, някой друг би ли се щуросвал по същия начин? Би ли се чекнал и кълчил със сина ми, би ли правил смешни звуци за да накара дъщера ми да се засмее? Стана ми едно...

Да не говорим за това, че още един път, тази мазохистична тъпанарка (моя милост де) повдигна въпроса ЗАЩО! И да не говорим за това, че мое паткино височество получи такива отговори... които ме разплакаха и още си поплаквам като се сетя.
Излезе, че господина за почти 6те съвместни години ме е обичал едва година. Бе боже, как боли и защо боли? Лъгал ме е, физически ме е наранявал, да не говорим за духовното и за психическото нараняване което ми е причинил... И АЗ СЕДА И ВЪЗДИШАМ И МИ Е ГАДНО... Г А Д Н О!

И после си го изпратихме да си ходи... И след като влезе във влака и моят като писна: Искам тати! Защо тати си заминава? Защо не може да остане при нас?
И знаете ли какво? Въпреки дадените от бившия отговори на въпросите ми, аз, последната тъпачка, се хванах да се питам абсолютно същите въпроси... И НЕ МОЖАХ ДА НАМЕРЯ ОТГОВОР... Ей така... не можах да му обясня защо тати не живее с нас, защо не може да се прибере в къщи при нас... МА СЪМ ТЪПА! Не приемам фактите... закибичила съм се на остров Neverland и се самоизтезавам, рева с часове и общо взето, голяма съм депресия.

И как да седна да обяснявам на 5 годишния си син, че тати не обича мама, тати живее с друга... НО тати обича и теб и сестричката ти?

И като за край: извинете, че пак ви занимавам със себе си. Благодаря ви, че ви има!

# 1
  • София
  • Мнения: 39 758
Mамо Фин ти си мазохистка, ама съвсем честно и откровено ти го казвам.

Поплачи си малко, понякога помага. Гушкай си слънчицата и забрави "господин бащата", който изобщо не те заслужава.
Няма думи, с които да мога да те успокоя точно в този момент.
Не се обиждай сама, не си тъпа. Просто си наранена.

Една голяма, голяма прегръдка за теб   bouquet

# 2
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 664
Миличка,
много ми се иска да мога да ти изпратя сега една огрооомна порция кураж и обич,
и тя наистина да стигне до изстрадалото ти сърце!
За съжаление, любовта изпива и последната капка разсъдък на човека,
пък и се знае, че когато нещо се отдалечава от нас - все се стремим да го хванем.
Един ден - много скоро - ще се чудиш - имало ли ги е тези чувства и усещания въобще?
Всичко, всичко, всичко извършено в последните месеци от тая отрепка говори, че не си струва
да се тровиш! Не го мисли! На твое място не бих възпитавала и децата в обич към него - той не я заслужава! Малката кукла няма да страда за него, но сърцето ми се къса за сладкото момченце...
Милата душичка, то не може да си обясни защо го няма тати  Close
Честно, направо ми се драйфа от тоя човек... Sick
МОФ, знам, че слънцето скоро ще изгрее, и ще срещнеш човека, който вие тримата заслужавате! family

# 3
  • Мнения: 3 634
Аз си ги знам фактите... сблъсквам се с тях всеки ден. Ама на... за какъв дявол рева? То туй моето любов ли е вече или е нещо друго... нали си е било мое, не ща да го деля с други.

А така искам да го забравя, да го зачеркна от живота си, да срещна голямата любов.

# 4
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
МИла,мила.......само мога да ти пожелая скоро да намериш друг ,за когото да мислиш или за когото да сеЩаш.И АЗ сьм така не мога да се примиря с мисьлта ,4е" моето" сега го има друга и по скоро ,4е аз ве4е го нямам.
Тьрсиси някого ,не е казано ,4е Ще го намериш ,но така ,Ще мислиш за други хора а не за този така наре4ен мьж.
 Hug

# 5
  • Мнения: 456
Знаеш ли , Mамо от Финландия, мъката е изгаряща, но повярвай ми , ще мине.

Знам, че всичко това те задушава и не разбираш защо, но един ден ще се уталожи и ти

ще можеш да дишаш спокойно - но трябва да си силна и да погледнеш от друг ъгъл на

нещата! Обида, унижение, безсилие, самота - всичко това ще мине , повярвай. Само си

 кажи, че си силна и че ще бъдеш силна - заради дечицата, заради себе си , заради

живота, който... между другото е хубав и ще бъде хубав за теб ...... един ден , когато ще

си отърсена от този кошмар. Много лЮбов ти желая ... Heart Eyes newsm76 Two Hearts

# 6
  • Мнения: 2 863
Аз ще ти кажа само, че познавам до болка ей тоя вид мазохизъм. То си е точно това.  Но ти не ревеш за него, ревеш за себе си. Ако се замислиш какво му обичаш- ще видиш, че няма много неща, за който да се хванеш. Имам една приятелка, която при всяка пообна драма, която ме "сполетяваше" в годините ме питаше" абе ти луда ли си бе жена, за какво ти е да питаш и да се обясняваш- като то го кажат направо само още по-гадно ти става"... И да ти кажа ли каква е истината според мен- питам защото  се надявам  да чуя каквото искам, да видя, че и на другия му е мъчно:)), че може още да има някакъв шанс.... да ама не- един мъж като те отпише един път- пиши го бегал....
А днес сутринта като се събудих осъзнах, че най- ми липсва не това, което "Той " ми е давал, а собственото ми чувство, че обичам, че съм желана... че  на някой му е хубаво с мен... е като знам, че тия неща изобщо вече не  ги изпитва другия, според теб не рева ли за себе си?
И често се питам що за птици са жените като мен (и като теб:) дето реват за някой дето ги е наранил, държал се е като пълен помияр, заебал си е детето ама " иначе си го обича"...Единственото обяснение, което съм намерила до днес  е, че проблема е в нашия телевизор:))  Защото вярваш, че нещо те е "сполетяло" а не виждаш, че си участвал много активано- ми къде съм била като се е държал гадно? що не съм му била дузпата? що съм позволявала да ме унижава? че на всичкото отгоре не си взимам поука и продължавам в същия дух? Каквото и да ми говорят, ако ти решиш да прекъснеш една връзка изобщо ги няма тия ревове и сълзи посред нощ....
С което само ти казвам, че на мен ми помага, когато успея да не се чувствам като жертва на обстоятелствата. Освен това никой не е длъжен да ме обича понеже съм "му"родила дете:( обичал ме , вече не ме обича- гледам да го приема, да не си представам сега къде е и с коя- където и да е, му е много по-добре отколкото на мен! Гледам да не трупам лоши чувства- не е добре за душата, нито пък за децата ми. Всеки от нас си има път- едни го вървят по-лесно- други не... зависи си от характера, от човека.... и да, за децата ти е по-добре да знаят, че може да сте разделени и ти да не си обичана от тати-  НО ТЕ СА!  Ако ги вижда, ако плаща издръжка,  това е най-безболезненото обяснение за тях.
Абе не  стана много ясно, извинявай исках само да ти дам " едно рамо" Wink

# 7
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мила МОФ, много искам да мога да ти помогна да ти подам едно рамо или поне един   bouquet да получиш прсото ей така за да се чустваш добре ....но ниситна не си струва да се тормозиш заради него, ти си млада красива и съвсем скоро ще срещнеш истинската Любов и наистина ще си много много щастлива ти и твойте слънчица Heart Eyes  Heart Eyes..е не казах много но от сърце Hug

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Милата ми МОФчинка   action032...това са чувства   Kissing Heart ...не можеш с нож да ги отрежеш!
Няма да те шамарим, а с  Hug Hug Hug ще те чакаме в БГ. Сигурна съм, че на родна земя  bg  ще се заредиш с други чувства и настроения  Two Hearts . Сигурна съм  newsm10 . Айде  - стягай се!  Grinning

П.П: Майка ти не би ли могла да гледа НЕА  1crib , докато ти си хайманосваш    grinning039 у нашенско?

# 9
  • Мнения: 6 472
Не не си мазохистка! Просто си една съвсем нормална жена! И като такава ти е много трудно да приемеш извратеното и странно мислене на бившия! Като една истинска майка, не искаш да се примириш с факта, че някой лишава децата си от толкова много неща, само заради собственото си аз Cry

И другото, което искам да ти каже е че ще се намери човек, който ще се чекне с Оливер и ще се хили с Нея и ще ги дари с всичката любов на която е способен и от която истинският им баща ги лиши Heart Eyes

Горе главата! Ти си смела жена (всъщност нямаш друг избор), ще намериш сили да приемеш нещата такива каквито са и да продължиш напред без да те боли като се обрърнеш назад newsm51

# 10
  • София
  • Мнения: 6 477
И от мен голяма прегръдка и кураж, мила МОФ Hug Hug Не, не си нито мазохистка, нито патка. Знам, че е адски болезнено, доскоро се чувствах точно както пишеш, че задавах и същите въпроси, за да чуя отговори, каквито ти си чула! Но станалото - станало! Майната му! Най-вече на бившия! #2gunfire Никой няма да ти удря шамари тук я! Peace Peace Peace
Ще изживееш, по-скоро ще преболедуваш и този период - не се обвинявай толкова, когато ти се плаче - поплачи, това пречиства, а и нали за това сме тук останалите - ще даваме рамене за плакане Hug
Аз за себе си открих, че по-лесно преболедувам този период ако минимално се виждам с бащата на дъщеря ми. Когато идва да я вижда, аз излизам или те отиват някъде навън. Така нямам време да се разкисвам. Ако и ти можеш някак, макар и много трудно да е осъществимо, когато идва бившия - да взима децата и да излиза, да не ти се мотка из краката.
Както разбирам ще идваш в БГ - мисли за това, ще се успокоиш тук, ще видиш приятели, горе главата!   smile3525Не се притеснявай - ще изгрее слънце и на твоята улица......но ще трябва мъъъъничко търпение! lovekiss До тогава много кураж и прегръдки!
 lovekiss

# 11
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ей, че грубиян #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Никакви шамари за теб, само  Hug Hug Hug.
Колко е лесно да ги разправяш тия неща, за да убедиш себе си, че си постъпил правилно. Мисля, че затова така е нагрубявал. Въобще не ги вярвам тия за едната година любов, ама хайде. Нали за себе си трябва да измисли смислена причина за безидейното и тъпо поведение и за простотиите, които върши.
Като е тръгнал по един път, няма връщане, стомната е счупена.
Дай да оплюем-това най-ме дразни, други песни ще запее, когато срещнеш човек, с който да имаш нормален живот или нещо друго.
Ей, аман от мъжки комплексарщини.
Мамо Ф, идвай в родината, като сте далече, малко има шанс да се опиташ да не мислиш постоянно за тая тежка история.
Голям мъж, такива откровения всеки може да измисли, за да зачеркне по-лесно толкова години от живота си.
Отвратителен егоист, извинявай, МОФ, че пиша така за човек, който не познавам, ама ще взема да дойда у Суомско да му ритна нещо.

# 12
  • Мнения: 639
.. и да, за децата ти е по-добре да знаят, че може да сте разделени и ти да не си обичана от тати-  НО ТЕ СА!  Ако ги вижда, ако плаща издръжка,  това е най-безболезненото обяснение за тях.
Не съм съгласна!  Как да обясниш на това детенце, че тати го обича и въпреки това си отива някъде си при някоя си и че обича тая някоя си повече от неговата собствена безценна мама ? Това мъничко детско сърце не може да приеме реалността така, както възрастните могат ! И дори и да плаче мама Моф ще го преодолее, но в съзнанието на детето болката ще остане завинаги !
Мамо Моф имаш две прекрасни слънчица, две чисти  и нежни душички! Имаш и цялата им безрезервна истинска любов ! Не позволявай на никого ( дори и на баща им) да ги наранява ! Дори ако трябва ограничи вижданията с "тати"! Да, той ще им липсва, да - бившия вероятно също ще страда за тях, но аз бих се противопоставила на сълзите на детето си когато той си тръгва, да - те ще знаят ,че той ги обича, но отдалеч, бих замълчала и отбягвала темата за него... ! И знаеш ли - бих  #2gunfire #2gunfire #2gunfire ВСЕКИ който кара децата ми да плачат така, със сърцето!!

# 13
  • Мнения: 4 212
Много 4есто няма отговор на въпросите ти, както и няма логика в много от действията на някои мъже.А пък аз те питам, тоз галош плаща ли ти някаква издръжка? И ако е така, той би трябвало да плаща докато децата навършат 18.И вместо да стоиш накрая на света си хващай дупанка и децата под мишница и отивай в България.С парите ще живееш като царица, а и децата ще се приспособят по бързо. Аз си те оби4кам и ми е мъ4но ве4но като 4ета, как се измъ4ваш.Колкото по рано се откъснеш от него толкова по бързо ще намериш принца.И не 4акай да се завърне любовта при него, няма да стане.М дааа.Целувка и без ревове  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 173
МоФ-че, знаеш че времето лекува и дава отговор на много въпроси.
Поплачи си, потъжи си, но да знаеш, че ще мине.
Имаш две сладкишчета, за които трябва да си и мама и тати, но не забравяй и себе си и не се вживявай в ролята си само на родител.
Говоря всичко това от страната на детето. Моите се разведоха, когато съм била като твоя големия бръмбъзък. Майка ми се беше фиксирала тотално върху нас (мен и брат ми) и нашето развитие. Мъж не допускаше до себе си. Сега и да иска е късно. Навиците и порядките са съвсем други. Мъчно ми е да я гледам, че е самичка.... Баща ми, който постоянно хойкаше сега също е сам. Води се, че има там някаква, ама тя си гледа децата и ако остане време за баща ми....
Отвори сърцето си отново и да знаеш, че ще намериш някой, който истински ще те обича. Няма да може да заеме мястото на таткото, но и няма нужда от това. Важното за децата е да знаят, че и на двете места са обичани и желани.
Един ден те ще поемат своя път в живота, а до тебе ще остане новия партньор.

Дано съм ти показала поне малко от светлинката в тъмния тунел. Hug

Общи условия

Активация на акаунт