НЕ ХОДЕТЕ В ТЕРА НОВА, МОЛ СОФИЯ

  • 54 707
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Не ходете в ТЕРА НОВА в МОЛ СОФИЯ, снощи там ме обраха, а охраната на магазина не си помръдна пръста, въпреки, че им показах джебчийката.. дори не я претърсиха, а я пуснаха да си ходи и после на камерата видяха, че е тя... сега съм назад със пари, кредитна карта за 1000 лв. и дебитна с 300лв., лична карта и много разправии...добре, че поне успях да си блокирам картите...
Написах писмо до управата на веригата, но се съмнявам, че ще ми обърнат внимание...затова искам всички да знаят какви неща се случват в нашата мила България с безброй големи молове и с хиляди крадли вътре и със служители, на които не им пука... А на мен, кой ще ми компенсира сега ходенето по полиция, паспортни служби и всички разходи свързани с това. И такива чудеса се случват по КОЛЕДА!!!

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 15:47 от double hot

# 1
  • София
  • Мнения: 1 808
Много съжалявам за случилото се.

Освен до управата на ТераНова, пиши и до управата на МОЛ-а. Все може те да ти отговорят. Обади ли се в полицията????

# 2
  • Мнения: 148
Съжалявам за преживяното от теб  bouquet

# 3
  • Мнения: 796
И аз съм съгласна, че трябва да се пише и до управата на МОЛ-а. От край време се знае, че по МОЛ-овете бръмчат много джепчийки #2gunfire Внимавайте, когато влизате по пробни и не си оставяйте багажа без надзор. Дано някой ти обърне внимание и ако ти се занимава можеш лесно да докажеш за обира. Пожелавам ти успех

# 4
  • Мнения: 40
Благодаря Ви за подкрепата!
Искам да дам гласност на този проблем, защото снощи аз бях много стресната от случилото се и не успях да реагирам адекватно...Така позволих на служителите на въпросния магазин да потушат случая...
Препратих писмото и до МОЛ София, а още снощи ходих в полицията...
До момента ни звук, ни стон от никъде, а аз така се надявах, че ще са ми намерили документите на другата сутрин...казах и в очите на онази да го изхвърлят някъде, та да си го намеря... Мислех си дали ще ми обърнат внимание от някое медийно издание и къде да опитам... не искам да оставя нещата така...това го реших днес, като се отърсих от шока!

# 5
  • Мнения: 11
Съжалавам за случилито се, но проблема е охраната, която е на МОЛ-а, а не на Тера Нова.
Миналата година имах подобен случай- докато гонех дребосъка из моля ме обраха. 20минути не можах да намеря охранител, а за това време крадлата разбира се избяга.
Оплаках се накой ли не - полиция, охрана и т.н. - никакъв резултат. Охраната даже ми каза, че намам право да видя записите от камерите?!
За мен най-голям ефект би имало ако се извикат медиите - задължението за охраняване на сградата е на управлението на МОЛ-а, а те си бъркат в носа. Дори не си правят труда да извикат полиция след кражбата и поне да и дадат записа на кражбата

# 6
  • Мнения: 40
Наистина не смятам да оставя нещата така...затова моля, да ми дадете идеи към кого да се обърна за съдействие - медия, вестник или интернет издание!
 Peace Не се заяждам и не целя подронване на имиджа на ТЕРА НОВА! не искам никой да го тълкува по този начин, но съм огорчена от това, което се случи...
Вече няколко човека, на които разказах, изразиха и мноето мнение, че има възможност охраната на магазина да е бил в комбина с крадлите newsm78 толкова бързо я пусна да си ходи #Crazy
rachel_07 в моя случай проблем беше охраната на магазина, момчетата охранители на Мол-а веднага скочиха и тръгнаха по етажите да търсят, но ... беше вече твърде късно (около 20 мин. след случката). Това се получи, защото охраната на магазина се кълнеше, че друг охранител от съседен магазин е видял крадлите да се качват по ескалатора към горните етажи... според мен това беше изсценирано и целта е да се осигури коридор на онези двете...

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Може би към ръководството на охранителната фирма, обслужваща Мол-а.

# 8
  • Мнения: 40
Ами незнам newsm78 тя охраната на магазина си я назначава самият магазин...а към другите (охраната на Мол-а) не мога имам никакви претенции, след като разбраха твърде късно за случая, за да могат да реагират Thinking

# 9
  • Банкя
  • Мнения: 823
Съжалявам, че ти се е случило всичко това. Hug

Ако мислиш да се обръщаш към телевизията, може би "Гоподари на ефира" са подходящо предаване. Peace

# 10
  • Мнения: 40
Абсолютно си права и аз за тях си мислех...
Но... нече съм притеснителна, но не си го представям как така ще ме видят адски много хора и аз ... абе предпочитам да пиша - така се изразявам по-добре...
Обаче си го помислих ..."За господари на ефира" , чудя се дали да им дам време на тези от магазина или Мол-а да реагират на писмата ми или да не отлагам действията си ooooh! Thinking

# 11
  • Мнения: 4 784
 Confused Много неприятно! Съжалявам за нещастието ти!
Не оставяй нещата така. Пиши имейли на няколко медии, вестници... - все някъде ще ти обърнат внимание.

# 12
  • Мнения: 40
Дааааа мисля още утре да се заема с това (писането)... не мисля, че ще ми обърнат особено внимание, но това не ме отказва така лесно!

# 13
Аз също имам какво да кажа по въпроса,не точно за кражба,но за арогантността и некомпетентността на перосанала във въпросния магазин на Тера Нова,в МОЛ София.Нарочно не пускат касови бележки,държат се вулгарно с клиентите и не обръщат никакво внимание на исканията.За втори път ми се случва да излизам ядосана от този магазин и се замислям дали изобщо да ходя в този МОЛ.
Относно кражбата:Преди време обраха майката на моя приятелка и нямаше последствия.Винаги си пазя чантата,когато обикалям магазините в МОЛСофия,крадлите надушвам от далеч,усещам ги когато се въртят наоколо,а това,че охраната е само за красота е отделен въпрос.Аз също бих искала да се оплача от ниското ниво на обслужване,но се чудя към кого да се обърна и дали изобщо ще има ефект.За съжаление посредствеността и безхаберието около нас са пословични.Истината е,че трябва да настояваш за всичко и да се държиш нахално.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 876
 Sad Много неприятно, точно за празниците. Съжалявам, дано да я хванат поне Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт