Otgovorete mi!!

  • 609
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Zdraveite skapi maiki!Iskam da mi otgovorite na edin vapros koito ot mnogo vreme me ma4i !Az sam na 20 godini vse o6te nqmam deca , no mi se iska ve4e da si imam , no problema pri men e takav -zna4i imam rani4ka na matkata ,  predi edna godina mi q otkriha i genikologa mi kaza 4e samo 6te se nabludava bez da se premahva.No men mnogo me e iztrah za6toto si mislq 4e kato q imam 6te imam problemi s bremenostta si nqkoi den .Kaje te mi molq vi trqbva li da se pritesnqvam za ne6to ili vsiko 6te bade nared! :cry:Molq ako nqkoq ot vas znae i moje da mi razqsni da mi otgovori.Predvaritelno vi blagodarq!

# 1
  • гр. Варна
  • Мнения: 313
Здравей, бях на 23 год. когато забременях за първи път. Отидох на преглед да се потвърди бременността, и тогава лекарят ми каза, че имам голяма раничка на шийката на матката, каза че била с големината на 1 лев. Но нищо не пречи на бременността. Износих си детето нормално, а година след раждането ми я изгори, на няколко пъти, защото наистина беше голяма. Сега 5 години по-късно пак съм бременна, и пак се установи, че се е получила раничка, но с по-малък размер. Правих си цитонамазка, резултатът е добър..., отново след раждането живот и здраве ще я горя. Така че вярвай ми това не трябва да е проблем за теб. Ако не си правила цитонамазка си направи...Успех! Wink

# 2
  • Мнения: 4 053
няма да е проблем според мен,
но, за тези неща най- добра консултация ще направиш с лекаря ти  Wink

# 3
  • Мнения: 822
няма да е проблем според мен,
но, за тези неща най- добра консултация ще направиш с лекаря ти  Wink
Peace

# 4
  • Мнения: 502
Наистина няма проблем, ще я изгорят след като забременееш и родиш Peace.
Не се притеснявай излишно.

# 5
  • Мнения: 4
Blagodarq vi mnogo !4udesno e da ima nqkoi koito bi ti dal savet i da te ospokoi i razbere. Dobre 4e ima forumi kato tozi , za da mogat pove4eto jeni da si izkajat pritesneniqta i da badat razbrani!

Общи условия

Активация на акаунт