Кухня Gorenje-дали някоя мама готви в такава

  • 3 603
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
 newsm78Предстои ни обзавеждане и това ни е единият от вариантите---поръча се от Decor Center---има ли някой с опит в контактите--отзиви

# 1
  • Мнения: 69
Котлоните и печката ми са Gorenje  и съм много доволна, не съм имала никакви проблеми. Laughing

# 2
  • Мнения: 80
Котлоните и печката ми са Gorenje  и съм много доволна, не съм имала никакви проблеми. Laughing
Моите също .И аз съм доволна.

# 3
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
хладилник,печка,пералня  всичко това в нас е от тази марка.Поръчвай ги няма да сгрешиш....

# 4
  • Мнения: 81
И моите са Gorenje.Ползвам ги вече 2 години и не съм имала проблеми (за разлика от пералната и миялната, които са Аристон).

# 5
  • Мнения: 521
хладилника и печката ми са Gorenje и нямам никакви проблеми с тях пералнята е същата марка но от нея имам оплаквания и не ти я препоръчвам

# 6
  • Мнения: 24
Аз също съм с готварска печка Gorenje фурна на ток и два котлона,а другите две са на газ.Много съм доволна пече страхотно бързо и вкусно, ако си вземеш такава няма да сгрешиш .Успех в избора.

# 7
  • Мнения: 1 162
До преди година и половина ползвах една печка на Gorenje, която беше на 20г. Беше супер печка, без забележки. И понеже бях много доволна от марката, реших новата също да е такава. Купихме си от фурните за вграждане и отделно двойка котлони. Всичко добре, много функции, ала бала, аз щастлива. Но месец по-късно някакви пружини на вратата на фурната се скапаха и се наложи да ги сменяме.За което чакахме близо месец и през това време подпирах вратата на фурната с един стол, за да не пуши  ooooh! .Техникът ни каза, че много често давали този дефект и не бивало да фурната да е включена за повече от 3-4 часа. Не ча аз съм я включвала за по-дълго време де. Като изключим тази дреболия  Mr. Green , съм доволна.

# 8
  • Мнения: 135
 Peace WinkКотлоните,фурната у хладилника са ми Gorenje и съм много доволна,а падна голяма чуденка преди да закупим точно тази марка.Не съжалявам.Много от приятелите ни също ползват тази марка и отзивите са качество на супер цени.

# 9
  • София
  • Мнения: 426
Моята пе4ка  е Gorenje,пералнята също много съм доволна newsm10

# 10
  • София
  • Мнения: 3 960
Котлоните и печката ми са Gorenje  и съм много доволна, не съм имала никакви проблеми. Laughing

и аз така

# 11
  • Мнения: 86
Всичките ни уреди без хладилника са Gorenje. Печката и котлоните са супер и ги препоръчвам с две ръце  Peace ОБАЧЕ В никакъв случай не си взимай пералня и сушилня - ужас - нашите са с компютър и работят само една с друга т.е. сушилнята не може без пералнята - много съм недоволна / сушилнята ми я смениха на 1вата седмица някакъв дефект в софтуера; пералнята се разваля 3 пъти то софтуер ли не беше; то марку4е запушено какво ли не - УЖАС  Sad/.От качеството на прането не съм доволна също / като пера само с Персил или Ариел/ - а като за една камара пари се очакваше нещо по-добро. Миялната ни машина също е Gorenje - там чувствата са смесени - много добре се държа 1 година и много хубаво мие, оба4е нещо и се повреди и от сервиза ни мотаха 2 месеца то уж нищо не трябвало да се сменя, после част поръчаха и накрая след един хубав скандал частта магически дойде и ни оправиха машината за 1 ден  Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 23
От фурната и плота с два котлона съм доволна. Миялната ни машина е от същата марка и не бих казала, че съм доволна - много пъти се поврежда, но може и да е въпрос на късмет. Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз готвя в такава, единствения проблем е , че като вдигне печката по-високи градуси, автоматично се изключва.Така като готвя, от време на време, отварям фурната, за да излиза парата и да се охлажда.Мойта е изцяло автоматична.

# 14
  • Мнения: 363
Всичко ми е на Gorenje, фурна, керамичен плот, хладилник, миялна. Доволна съм, но.....преди няколко дни на единия котлон спряха да му работят няколко реотанчета, тоест не става червен целият кръг.....сега ще се боря със сервиза. Не мисля, че е нормално след година ползване, а не готвя много, да даде дефект....

Общи условия

Активация на акаунт