странна болка

  • 514
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
здравейте момичета,аз съм нова тук,но имам проблем,а посещението при моята генеколожка е другата седмица и за това се обръщам към вас.Прегледах повечето теми тук,но не открих нищо,което да наподобява моят проблем,затова пускам нова тема.Порблемът ми е следния-от март месец тази година имам функционални кисти,които вече почти изчезнаха,но преди два месеца,когато бях на преглед ми откриха гъбички,а аз нямах никакви симптоми,сега преди поредния преглед се притеснявам какво може да открие,тъй като в момента/предварително се извинявам за подробното описание/имам странна болка,която се появи от 2-3 дни и е точно на края на входа на влагалището,почти към ануса,не знам какво може да се дължи,но съм много притеснена какво може да е?При полов акт нямам болки,освен в началото,заради това че ме боли точно на входа,нямам симптоми на гъбички,но вече не съм сигурна дали аз мога да преценя това сама Sad  да добавя че с моя приятел искаме да имаме бебе,а лекарката каза,че кистите няма да повлияят на правенето,но аз много се плаша вече дали някога ще мога да имам деца  Sad Sad

# 1
  • Мнения: 1 561
Ако въпросната болка, която описваш се случва много рядко, един път месечно например, пресметни си кога си в овулация и ако това е въпросния период ,това е причината. Аз редовно я получавам, обеснението е отделянето на зрялата яйцеклетка.

Дано да съм те успокоила.

# 2
  • Мнения: 17 546
Прегледай темата за бартолиновата жлеза.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158815.msg3082863;topicseen#msg3082863

Общи условия

Активация на акаунт