Моето мнение за Шейново...

  • 1 694
  • 22
  •   1
Отговори
Искам да ви се оплача и да ви разкажа как мина престоят ми там!
Родих м.Май.В Шейново мизерията е голяма!В банята и тоалетната има хлебарки на рояциОтношението на акушерките и санитарките беше под всякаква критика!Имам чувството че светът им е крив на тези хора!Незнам защо работят там,като ги мързи да гледат!
Слава Богу с детето всичко беше наред!Изписаха ни обаче със стефилококова инфекция!Бебо беше целия в гнойни пъпки!Всички бебета бяха заразени!
Цял живот ще съжелявам,че родих там!

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
........съжалявам за преживяното от теб...но съм сигурна, че има и много доволни.
Крайни мнения има за всяка една болница....
Важното е, че сте живи и здрави, горе главата и мисли за бъдещето!:)

# 2
  • Мнения: 46 488
Моя приятелка роди там без уговорка и беше много доволна от отношението и от всичко, въпреки, че не я разбирам, бяха я мъчили 2 дена, накрая с пълна упойка родила нормално  Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
аз родих там но преди ремонта
бях на 3тия етаж навсякъде беше идеално чисто
мойта стая я миеха по 3пъти на ден,една буболечка не съм видяла нито по коридорите нито никъде
а акушерките бяха повече от мили,ставаше ми неудобно даже
абе мнения колкото искаш
важното е че вие с бебо сте добре:)

# 4
  • Мнения: 60
Казвайте, казвайте, че тъкмо се навих този път там да раждам. А, пък сега един от най-големите ми кошмари- хлебарките. #2gunfire #Cussing out Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 313
И аз раждах май месец в Шейноворно думи нямам да ги нахваля!!!!Никакви хлебарки или други гадинки,супер чистота/ стаята я миеха три пъти на ден/, отношението на всички беше просто трогателно-толкова мили хора, които да работят в болница не съм срещала!!!!Останаха ми само прекрасни спомени от престоя и горещо препоръчвам сега на всичките ми приятелки да раждат там, а пък аз за следващите задължително ще съм в Шейново.
Сузи ти кога беще там? Аз родих на 21 и стоях седмица

# 6
  • Мнения: 1 313
Всички бебета бяха заразени!



 Не всички!!!моето не беше!

# 7
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Колкото мами и болници, толкова мнения!

Съжелявам, че имаш такива лоши изживявания и спомени! Дано всичка с бебчо е наред!

Аз раждах там преди 1г7м. и сега пак там ще раждам, защото от престоя ми лоши спомени нямам!

Стафилококите са навсякъде! Миналия месец моя позната роди в Св. София и бебчето й има стафилококи, така че е въпрос на късмет!

# 8
Привет! Аз родих в Шейново миналата година със секцио, защото така се наложи.  Не познавах никого и нямах предварителна уговорка. Въпреки това съм доволна. Като не броим една сестра, която ме докара до сълзи (но аз тогава лесно почвах да рева) всички други бяха чудесни.

# 9
  • Мнения: 3 146
Това са пълни глупости - шейново е супер, дори преди ремонта.къде видя тази мръсотия, хлебарки и зарази - не ми е ясно.

# 10
  • Мнения: 4 629
Не е само Шейново така. В България чиста болница няма (не говора за частните клиники). Какво като мият по 3 пъти на ден - нали водата в кофата, с която мият е кафява, а за парцала да не говорим. За лекарите и акушерките е въпрос на късмет според мен да случиш на мили и любезни хора.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 249
Родих в Шейново април месец и съм много доволна. За хлебарките е вярно, въпреки че пръскат, но това е единствения минус за мен. (А също и че изписаха сина ми с подсечено дупе, нищо че им занесохме пакет 24 памперса на Памперс, но идеална държавна болница в България няма!) Бих препоръчала тази болница на приятелките си и за второ раждане пак там бих отишла.

# 12
  • Мнения: 1 680
И аз съм раждала в Шейново. И сега пак натам съм се запътила.
Мога да кажа, че не съм недоволна, защото не съм очаквала супер отношение или супер чистота. За мен беше важно да са професионалисти докторите и да изкарат "човека" жив и здрав. Другото се преживява. Но си спомням, че акушерките бяха мили, а санитарките само мърмореха, че много съм пълнела кофата за боклук или че съм цапала чаршафите, ама не ми пукаше - за това са учили,за това са се цанили.

# 13
  • Мнения: 214
Аз родих в Шейново преди две години
но останах с добро впечатление,непознавах никой и несам имала
проблеми  с персонала,всички бяха доста любезни.
Повечето от познатите ми  са раждали там и са доволни.

# 14
  • Мнения: 2 529
Такива теми във форума както се казва "с кош да ги ринеш"  Laughing

Дали е хубаво в Шейново или не, факт е (погледнете всички официални статистики), че това е болницата в България с най-много раждания от 5 години насам. Какво повече да кажа, фактите сами говорят и като имате предвид, че от 2-3 години всичко се ремонтира, обновява, вкарват се нови апаратури и т.н.... Hug

Общи условия

Активация на акаунт