Противоречие.Къде е истината?

  • 1 118
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Много съм объркана от различните мнения,които получих напоследък.Доктора който ми следи бременноста ми каза,че съм със стара плацента,която е 3 степен и днес трябваше да ме приемат в болница за наблюдение понеже термина ми е на 7 декември.На въпроса ми какво значи трета степен отговори че има опасност плацентата да спре да храни бебчо,или да не подава достатъчно кислород до него.Но днес в болницата ми направиха запис,преглед с ултразвук,и преглед за разкритие.Доктора пък от болницата каза че дори и 3 степен зрялост не било опасно щом си имам води?!
Върнаха ме вкъщи с уговорката да се видим пак за запис в петък и неделя (термин)?!
Не разбирам обаче,опасно ли е това чакане или не,защото мненията си противоречат.Доктора който ме следеше каза че било опасно да ме държат до термин,а пък доктора в болницата каза дори какво ще правим в случей на преносване?!
Не знам кой доктор е прав,но съм страшно притеснена дали бебка е добре?Какво е вашето мнение?

# 1
  • Мнения: 287
Доктора в болницата определено има повече опит в тези неща и трябва да му се има доверие.

Общи условия

Активация на акаунт