21-25 юни

  • 8 312
  • 122
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Дано и тази седмица имаме чудна новина! Дано ! Grinning

# 1
  • Мнения: 1 502
И аз си пея тази песничка за следващата седмица  Grinning
 Дано, дано, дано, до всяко едно същество застане поне още едно (бебче)! [/size] hug  passifier


Дано моята не се окаже много дълга, което сигурно ще е така, в очакване да ми дойде, а може и да не ми дойде М.  Praynig  passifier и пътуване до България, което знам, че е сигурно thumbsup bg


Лека седмица на всички!    [/size]

# 2
  • Мнения: 920
Весела и успешна седмица на всички!!!

# 3
  • Мнения: 4 068
Успешна седмица и от мен!
Да приемем,че сега сме с една седмица по-близко до тъй желаната цел.

# 4
Priqtna sedmica i ot men, az sled malko zaminavam komandirovka. Tozi mesec ne si kupih protivozachatuchni, ama puk ovuto mi se pada, tochno dokato sum iz stranata Cry  Taka che ot men dobra novina tazi sedmica ne chakaite. Rabotete usileno po bebeshkiq vupros i stiskam palci nqkolko ot vas sa vidqli dvete chertichki Praynig

Uspeh! thumbsup

# 5
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Здравейте, момичета! Приятна седмица и от мен!  Grinning
При мен беше тежък уйкенд, чистехме и дооправяхме новия апартамент като за световно и днес съм с мускулна треска и мазоли на ръцете! Imp Но пък този уйкенд се местим вече! Ох, веднъж да мине!  Twisted Evil
На бебешкия фронт - нищо ново (или поне е твърде рано за резултати). Този месец реших да си тествам овулацията, да видя дали я има изобщо. Досега в продължение на 5 дни спонсорирам ептеките (един тест за овулация е 2.75 лв  Shocked  Imp ) и май е без резултат. Едва вчерашната тестова лентичка беше почти толкова тъмна, колкото контролната, ама не съм сигурна пак дали това беше положителен тест.  Я да ви питам, този хормон постепенно ли се покачва около овулация, или има изведнъж рязко покачване (защото ако е първото, има шанс днес например вече да е "съвсем положителен"  Wink  Laughing ). Та такива работи при мен...

# 6
  • Мнения: 920
Цитат на: Зъхи
един тест за овулация е 2.75 лв  Shocked  Imp


Зъхи потърси си комплект тестове за овулация (съдържа 5 за ову + 1 за бременност). Цената е 10 лв. Така ще ти се вържат на доста по-малка цена. Имаше ги в аптеката дето е залепена на хотел Плиска.

# 7
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Tia
Цитат на: Зъхи
един тест за овулация е 2.75 лв  Shocked  Imp


Зъхи потърси си комплект тестове за овулация (съдържа 5 за ову + 1 за бременност). Цената е 10 лв. Така ще ти се вържат на доста по-малка цена. Имаше ги в аптеката дето е залепена на хотел Плиска.


Ама това ми е ужасно далеч!  Sad А в центъра няма никъде комплекти, обиколих навсякъде...
Абе този месец ще си ги купувам така, а за другия ще видим...

# 8
  • Мнения: 920
За другия може и да не ти трябват Laughing

# 9
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Tia
За другия може и да не ти трябват Laughing


Ехаааа, представяш ли си!  Wink  Grinning
И все пак, кажете ми възможно ли е с приближаването на овулацията всеки ден да става по-тъмна тестовата чертичка на теста, или става изведнъж?!

# 10
  • Мнения: 3 634
Зъхи, това което аз съм чула е, че чертичката постепенно става по- тъмна и когато е толкова тъмна колкото и контролната чертичка, тогава е върха на овулацията.

Късмет и да ни зарадваш с хубава новина след няколко седмици!

# 11
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Мама от Финландия
Зъхи, това което аз съм чула е, че чертичката постепенно става по- тъмна и когато е толкова тъмна колкото и контролната чертичка, тогава е върха на овулацията.

Късмет и да ни зарадваш с хубава новина след няколко седмици!


Мерси!  Grinning Дай боже!  Wink
Как си ти?

# 12
  • Мнения: 920
Зъхи постепенно трябва да се потъмни. Понеже се отчита хормон, чиито стойности нарастват и имат пик (в момента на ову)....хайде марш да бебеправите.....

# 13
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Tia
Зъхи постепенно трябва да се потъмни. Понеже се отчита хормон, чиито стойности нарастват и имат пик (в момента на ову)....хайде марш да бебеправите.....


Слушам!  Laughing
Гледаме да не пропускаме сега в този евентуален период...не че има оплаквания, де!  Wink  Laughing

# 14
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Зъхи

Как си ти?


Амии... хойкам из уеб сайтовете и ми текът лигите като гледам какви неща има тук и там... Сега тъкмо си харесвам количка, ама не мога да определя на коя марка искам... (да не говоря за модел)... Спряла съм се на 3 за сега... Teutonia, Brio и Gesslein. Пък и имена все мисля, все едно утре ще раждам... пълна откачалка съм станала, не ми се говори за нищо друго освен за бебе и бременни и ми е едно тъпо такова празно в момента...

Добре, че скоро тръгвам да обикалям из магазините преди да отида на работа (а познайте какво ще гледам като ги обикалям), а иначе хич, ама хич не ми е бременно  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт