Отново ужастният цистит

  • 127 325
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте,преди около 3 месеца имах цистит и го излекувахме с Ципрофлоксацин,като същевременно пиех и по 1 таблетка дневно Низорал.Преди 4 седмици пак се появи тъпия цистит  с ужасни болки направо не си намирах място!Пих ципрофлоксацин и чай за бъбреци на Ламбрев,но уви този път не се повлия от антибиотика,понеже вече микроорганизмите са станали резистентни и отидох до личната и тя ми изписа Медоклор,изпих цяла опаковка и всичко беше ок.Да,но до неделя,неделя сутринта пак познатото парене при уриниране,болка и дискомфорт долу в корема се почвиха.В София съм при приятеля ми и дори неможах да се прибера в Пловдив за лекциите  ,болките са по-слаби и по-тъпи.Започнах от вчера да пия Уринал и има ефект,както и Цистон и чая за бъбреци на Ламбрев,но когато не ги пия болките продалжават.Искам да спре гадната болка и да се прибера,за да отида на уролог и да си пусна изследвания  .Някакви идеи какви други билкови хапчета да пия?
П.С. Вчера поради силната болка пих Аулин,но не ми помогна  Cry,момичета споделете вие как се справяте,че това не е живот  #2gunfire Sad

# 1
  • Мнения: 14 133
Посети съвестен уролог. Аз така се оправих преди няколко години.
Пусна ми изследване на стерилна урина. Видя се от какъв антибиотик най-добре ще се повлияят бактериите и ги натръшкахме. От лечения на посоки няма траен ефект. Късмет!!!  Praynig

# 2
  • Мнения: 17
Още утре ще гледам да се прибера и да отида на уролог,освен урина,гледа ли те на ехограф.Защото ми казаха,че може да изхварлям песъчинки  Sad

# 3
  • Мнения: 14 133
Още утре ще гледам да се прибера и да отида на уролог,освен урина,гледа ли те на ехограф.Защото ми казаха,че може да изхварлям песъчинки  Sad
Да, гледа ме и на ехограф. Късмет при доктора.  Praynig

# 4
  • Мнения: 4 068
Parvo da se izvinia za latinicata.

Vtoro-kupi si prah4e Monural. Pie se ve4er predi liagane-pika6 i pie6 prah4eto. I zareji tia Ciprofloksacini. Ne znam za6to o6te gi izpisvat. A Nizorala niama da go komentiram izob6to. Prah4eto e skapo no obiknoveno se pie samo edno i minava.

# 5
  • Мнения: 17
Мерси много,ще си го купя Hug

# 6
  • Мнения: 5 593
Parvo da se izvinia za latinicata.

Vtoro-kupi si prah4e Monural. Pie se ve4er predi liagane-pika6 i pie6 prah4eto. I zareji tia Ciprofloksacini. Ne znam za6to o6te gi izpisvat. A Nizorala niama da go komentiram izob6to. Prah4eto e skapo no obiknoveno se pie samo edno i minava.
Колко струва това прахче и само едно ли е необходимо?В момента пия Неоринал СР,но не помага много.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 508
Има ли Монурал в България? Когато преди време ми се наложи да пия, ми го донесоха от Русия, а тук не се внасяше - най-вероятно поради това, че е изключително ефективен, а на фармацевтичните компании не им е изгодно пациентите да си излекуват цистита и повече да не им се налага да купуват лекарства  Laughing

# 8
  • Мнения: 17
Има го в България ама като прочетох се води антибиотик.Аз имам чувството,че по принцип леченията,които провеждат при цистит са супер неефективни,само отлагат проблема,който с времето се задълбочава.Утре като отида при уролога и ще му изредя всички хапчета,които съм изгълтала за момента да видим какво ще измисли Close

# 9
  • Мнения: 10
Здравейте,преди около 3 месеца имах цистит и го излекувахме с Ципрофлоксацин,като същевременно пиех и по 1 таблетка дневно Низорал.Преди 4 седмици пак се появи тъпия цистит  с ужасни болки направо не си намирах място!Пих ципрофлоксацин и чай за бъбреци на Ламбрев,но уви този път не се повлия от антибиотика,понеже вече микроорганизмите са станали резистентни и отидох до личната и тя ми изписа Медоклор,изпих цяла опаковка и всичко беше ок.Да,но до неделя,неделя сутринта пак познатото парене при уриниране,болка и дискомфорт долу в корема се почвиха.В София съм при приятеля ми и дори неможах да се прибера в Пловдив за лекциите  ,болките са по-слаби и по-тъпи.Започнах от вчера да пия Уринал и има ефект,както и Цистон и чая за бъбреци на Ламбрев,но когато не ги пия болките продалжават.Искам да спре гадната болка и да се прибера,за да отида на уролог и да си пусна изследвания  .Някакви идеи какви други билкови хапчета да пия?
П.С. Вчера поради силната болка пих Аулин,но не ми помогна  Cry,момичета споделете вие как се справяте,че това не е живот  #2gunfire Sad

Ako iskash probvai Cantharis 30CH-tova e homeopatichno. Davala sum gho na decata mi i ima dosta dobur efekt. Drugoto koeto moje da se probva e Staphizagria 30CH pak homeopathichno. Az davah na decata mi 4-5 puti na den dokato bolkite minaha. Uspeh!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 508
Има го в България ама като прочетох се води антибиотик.Аз имам чувството,че по принцип леченията,които провеждат при цистит са супер неефективни,само отлагат проблема,който с времето се задълбочава.Утре като отида при уролога и ще му изредя всички хапчета,които съм изгълтала за момента да видим какво ще измисли Close

Хубавото на Монурала е че се пие еднократно (приемът може да повтори на следващия ден, ако заболяването е в наистина тежка форма). Действа изключително бързо - пие се вечер преди лягане, и обикновено до сутринта на другия ден вече всичко е наред. А най-хубавото е че след Монурала с години може да не ти се наложи ново лечение.

# 11
  • Мнения: 4 068
Мионурала го има в България и цената му е около 15 лв. за прахче. Освен това не е точно антибиотик, но пък е страшно ефективен. Монурала няма аналог-единствено по рода си лекарство е. Внася се от SCS. И ако те притеснява, че е антибиотик, то тогава Ципрофлоксацина какво е? Просто едното е в пъти по-ефикасно от другото. Пробвай и после пиши какво е станало.

# 12
  • Мнения: 17
Ципрофлоксацина вече ми е като аспирин в смисъл вообще не ми действа,така че не го пия изобщо,просто ми писна през 1 месец да се тъпча с антибиотици без особен резултат.Утре като отида при уролога и ще го питам за това прахче и просто ще му кажа,че ако пак ще си пия антибиотик колкото да мине номера няма да стане #2gunfire.От вас разбирам за това прахче и съм изумена как до сега малоумната ми лична лекарка не ми го е препоръчала #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 13
  • Мнения: 4 068
Ще ти кажа аз от къде знам за това прахче-моя приятелка имаше ужасни проблеми с цистита/аз никога не съм имала/ и през месец беше на антибиотици. Съпруга на друга моя приятелка пък е лекар и освен това е представител на фирмата вносител на Монурал. Той ни го препоръча и моята дружка с цистита не може да го нахвали. Минаха почти 5 месеца откак го е пила и не е имала рецидив с цистита. Според мен си струва да пробваш. Ако искаш мога да се разровя да видя точно от коя група беше Монурала, но това, което съм запомнила е, че няма аналог. Питай уролога си и дано се окаже, че е от тези, които са в крак с новостите, защото на мен лично ми е дошло до гуша от доктори останали на нивото на дипломирането си преди 20 години примерно.

# 14
  • Мнения: 17
Прочетох в интернет за него и има много добри отзиви.Иначе урологът ми го препоръчаха 2 приятелки,а и се оказа,че и дядо ми е ходил при него и е много доволен по 1 час отделял за всеки пациент,незнам ще го видя и него що за стока е.Така е и на мен ми е омразнало от лекари,които като научат имената на 2-3 антибиотика и само тях си ги изписват за всичко.Ужасен проблем е този цистит,а и се страхувам,че при мен вече може да е хроничен,понеже в рамките на 3 месеца се появи 2 пъти Cry,дано утре се сложи край на моите мъки,иначе тези хомеопатични билкови хапчета и чаеве само временно облекчават  Cry

Общи условия

Активация на акаунт