какво става в региона

  • 1 357
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 292
и само при нас ли е така?

току се връщам от обедната почивка - трябваше да мръдна с колата до градчето и познайте на какви местни новини се наслушах. То обедните били по-сташни от вечерните  Sad
едно момиче убито от пуснат затворнитк излежал 7 годишна присъда - предполага се сексуален мотив.
в едно съседно мъничко градче някакъв обрал двама души като им извадил пистолет
поради увеличените цени на бензина в цялата провинция се наблюдава много увеличен брой на обирите на автомобили, разбити коли иизточен бензин ...
е имаше и няколко политически към тези ...

и накрая някой  има интересната идея да се съобщава по една новина наречена - добрата новина на деня, която в една огромна част от случаите е някаква тъпотия понеже добри новини напоследък няма ....
 

# 1
  • Мнения: 4 212
А къде е това"при нас" newsm78

# 2
  • Мнения: 4 244
А къде е това"при нас" newsm78
Немско бе Тея  Laughing
Тя Вивита сигурно има предвид Европата

# 3
  • Мнения: 2 292
в немския регион Баден Вюртемберг
ами имах в предвид радио Регенбоген - не знам май новините са само за региона. Аз все си мислих че тук е спокойно ... ама да вземат да си крадат бензина от колите ... като преди 10 години в София ...


# 4
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
поради увеличените цени на бензина в цялата провинция се наблюдава много увеличен брой на обирите на автомобили, разбити коли иизточен бензин ...
hahaha леле, докъде се стигна. То наистина цените на бенzина са високи, ама чак да крадат и иzточват. При нас не са съобщавали такова нещо. При това не сте блиzо до Полша. newsm78

# 5
  • Мнения: 4 244
Вие да нямате там циганска шайка  Thinking
Аз не вярвам немци да седнат да си точат бензина = чак толкова не са обедняли

# 6
  • Мнения: 4 399
А, не е само вашия регион, не се рпитеснявай... В региона в който живее свекърва ми (разбирай Хесен) в малкото им тихо селце наскоро имаше въоръжен обир на пощата. Нейната приятелка много геройски успяла да се обади на полицията, та и до престрелка се беше стигнало. Но крадците успели да избягат. Кръв се ляла за 600?, толкова са успели да задигнат.
Какво да ти кажа, криминалността е свързана с икономическото положение в една страна и със стандарта на живот на хората. Ако доходите започнат да падат, криминалността неминуемо се вдига.

# 7
  • Мнения: 2 292
нямаме циганска шайка, има много турци, но не съм сигурна че са те.

немската младеж хич не е за пример май напоследък и ако не им дават пари да си зареждат отвратителните мотопедки ...

не сме до полша ама на началника на Даимлер му отмъкнали бронирания супер мерцедес със всички секюритита от една щутгардска улица ...

# 8
  • Мнения: 4 244


не сме до полша ама на началника на Даимлер му отмъкнали бронирания супер мерцедес със всички секюритита от една щутгардска улица ...

Ей това ме накефи, ама честно!

# 9
  • Мнения: 7 837
ама на началника на Даимлер му отмъкнали бронирания супер мерцедес със всички секюритита от една щутгардска улица ...

Изобретателност и акъл се иска за тая работа  Grinning
Няма начин да не са били нашенци  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 292
да може вече някой нашенец да се перчи по морето с него  Wink

# 11
  • Мнения: 4 244
да може вече някой нашенец да се перчи по морето с него  Wink
определено
Да пуснем в Клюкарника едно запитване за тия дето са на морето да не би да са го срещнали някъде  newsm78 Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 880
в немския регион Баден Вюртемберг

Vivita, ти остави кой какво крал, ами кажи в кой край на Баден Вюртемберг си (ако не е тайна де), че ако има въzможност да си спретнем една среЩичка  cheers Drunk и да обсъдим новините на живо Wink
Wink Grinning

# 13
  • Vienna
  • Мнения: 266
И мен новините много ме шашкат........и тея изнасилвания и убийства на деца....ужас! А тук на съседа му откраднаха в неделя посред бял ден ремаркето, на мене в билата, едно лапе с майка си и аз, никой друг и ми обаркаха сметката и аз за секунда си оставям прескъпите о4ла на касата и с мом4ето от касата отивме до шоколадовия щанд, на 1 метър от касата, да му покажа,4е той барка. а майката и лапето бйаха пред мен, но още си оправяха продуктите на касата, и се връщаме и ми нйама о4илата, майата ве4е в колата и газзззззззззз #2gunfire, побеснвх ревала сам 3 дни, като знам, 4 мажът ми пове4е няма да ми купи такива скапи и ка4ествени о4ила, но тои се смили над мен и сега пак имам същите, но много се у4дих, как не я беше срам тая жена, а касиера ми вика сигурно е 4ужденка #Crazy стана ми много тапо и само си мислех да не разбере, 4е иж аз съм 4ужденка. А бензин съобщиха, 4е и при нас се краде, но това са 100% у4еници.

# 14
  • Германия
  • Мнения: 8 092
а пък в наше село преди няколко седмици група тийнита, явно пияни бяха пребивали наред когото срещнели, това в 10ч вечерта, полицията тук даже обяви парична награда за информация. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт